Wróć do listy

Legnica, dolnośląskie

270 000 zł
3 585 zł/m2
Mieszkanie 75,32 m2 4 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-48%
Zakończona
-48%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 270 000 zł
Miasto Legnica
Powierzchnia 75,32 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Jaworzyńska 5
Liczba pokoi 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 54 000 zł
Numer oferty 527069X1234395601
Termin wpłaty wadium 23-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Legnicy ogłasza, że 28.07. 2026 r. odbędą się rokowania na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4, położonego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 5


Legnica, ul. Jaworzyńska 5

Rokowania odbędą się 28.07. 2026 r. o godz. 12:00 w Urzędzie Miasta, pl. Słowiański 8, Legnica, sala 226.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.