Legnica, dolnośląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 58/21, Km 58/21 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | SECOND |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Krzysztof Kobus Kancelaria Komornicza nr II w Legnicy |
| Początek | 15.06.2026 07:00 |
| Zakończenie | 15.06.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 13.06.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 202 666,67 zł |
| Suma oszacowania | 304 000,00 zł |
| Rękojmia | 30 400,00 zł |
| Adres | Wierzyńskiego 20/21 |
| Miejscowość | 59-220 Legnica |
| Województwo | dolnośląskie |
| Powierzchnia (m²) | 52 |
| Liczba pokoi | 2 |
| Piętro | 5 |
| Pięter w budynku | 10 |
| Forma własności | spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/domu |
| Pomieszczenia | piwnica, kuchnia, balkon, WC, łazienka |
| Media | woda, internet, światłowód, gaz, kanalizacja, kablówka |
| Adres | Wierzyńskiego 20, 59-220 Legnica |
| Termin | 2026-06-10, godz. 12:30–12:45 |
Spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy, przy ul. Wierzyńskiego 20/21 o powierzchni użytkowej 52,00 m2 - dla którego prowadzona jest księga wieczysta o nr KW XXXX/XXXXXXXX/X. Lokal położony jest na V piętrze w budynku mieszkalnym, wielorodzinym, wieloklatkowym. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju o łącznej powierzchni wynoszącej 52,00 m2. Budynek w którym znajduje się lokal mieszkalny należy do zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej PIEKARY w Legnicy.
Operat szacunkowy oraz wycenę lokalu sporządzono na podstawie oględzin dokonanych w ograniczonym zakresie (oględziny z zewnątrz) zgodnie z treścią § 1 ust. 1A - Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 05.08.2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu przeprowadzenia opisu i oszacowania nieruchomości, przy przyjęciu przeciętnych atrybutów i średnich cen nieruchomości kształtujących się na rynku nieruchomości.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie