Przetargi działki, Drewnica
Drewnica, pomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,2000 ha, położona w miejscowości Drewnica w gminie Stegna (woj. pomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza działki wynosi 86 960 zł, a przetarg zaplanowano na 13.08.2026 r.
Drewnica, pomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,2000 ha, położona w miejscowości Drewnica w gminie Stegna (woj. pomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza działki wynosi 86 960 zł, a przetarg zaplanowano na 1 lipca 2026 r.
Drewnica, pomorskie
Niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,2000 ha położona jest w miejscowości Drewnica w gminie Stegna (powiat nowodworski, woj. pomorskie), na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 97 830 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 3 czerwca 2026 r.
Drewnica, pomorskie
Niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,2000 ha położona jest w miejscowości Drewnica, w gminie Stegna (powiat nowodworski, woj. pomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 108 700 zł, a licytacja zaplanowana jest na 6 maja 2026 r.
Drewnica, pomorskie
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Drewnica, pomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie