Wróć do listy

Drewnica, pomorskie

86 960 zł
Działka 0.2 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 86 960 zł
Miasto Drewnica
Powierzchnia 0.2 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 0
Ulica Walowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 696 zł
Numer oferty 520275X1218484053
Termin wpłaty wadium 26-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 86 960,00 zł

Powierzchnia: 0,2000 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-07-01

Data publikacji: 2026-06-16

Data zakończenia publikacji: 2026-07-01

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: PRU.WGZ.MA.4240.71.2025.EŁ.

Oddział terenowy KOWR: OT Pruszcz Gdański

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 223

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): POMORSKIE , nowodworski , Stegna , Drewnica



Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość nierolna niezabudowana położona w obrębie ewidencyjnym Drewnica, gmina Stegna oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 223 o pow. 0,2000 ha, dla której Sąd Rejonowy w Malborku, IX Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim prowadzi KW nr XXXX/XXXXXXXX/X

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.