Drewnica, pomorskie
Szczegóły
Opis
- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,,Drewnica dz.nr 34/4, 34/5,34/6, 82-100 Stegna, dla której Sąd Rejonowy w Malborku IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Warszawska 28, Nowy Dwór Gdański, 82-100 Nowy Dwór Gdański) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa, zlokalizowana w Drewnicy, gmina Stegna, składa się z 3 działek ewidencyjnych, o numerach 34/4, 34/5 i 34/6 obszaru 3000 m2 każda, dla której Sąd Rejonowy w Malborku IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Nowym Dworze Gdańskim prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Działka ewidencyjna nr 34/4 o powierzchni 0.3000 ha, posiada kształt zbliżony do trapezu. Jej użytki stanowią grunty orne klasy IIIa (0.2781 ha) oraz grunty pod rowami W-RIIIa (0.0219 ha). Działka nr 34/4 nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a według studium położona jest na terenach rolnych. Uwaga: nieruchomość posiada wadę prawną w postaci braku dostępu do drogi publicznej. Prawnie wjazd na działkę odbywa się z działki nr 34/19. Nieruchomość samoistnie nie posiada dostępu do drogi publicznej, bowiem działka drogowa nr 34/19 jest objęta inną księgą wieczystą. Działka ewidencyjna nr 34/5 o powierzchni 0.3000 ha, posiada kształt prostokąta. Jej użytki stanowią grunty orne klasy IIIa (0.2849 ha) oraz grunty pod rowami W-RIIIa (0.0151 ha). Działka nr 34/5 nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a według studium położona jest na terenach rolnych. Uwaga: nieruchomość posiada wadę prawną w postaci braku dostępu do drogi publicznej. Prawnie wjazd na działkę odbywa się z działki nr 34/19. Nieruchomość samoistnie nie posiada dostępu do drogi publicznej, bowiem działka drogowa nr 34/19 jest objęta inną księgą wieczystą. Działka ewidencyjna nr 34/6 o powierzchni 0.3000 ha, posiada kształt zbliżony do prostokąta. Jej użytki stanowią grunty orne klasy IIIa (0.2848 ha) oraz grunty pod rowami W-RIIIa (0.0152 ha). Działka nr 34/6 nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a według studium położona jest na terenach rolnych. Uwaga: nieruchomość posiada wadę prawną w postaci braku dostępu do drogi publicznej. Prawnie wjazd na działkę odbywa się z działki nr 34/19. Nieruchomość samoistnie nie posiada dostępu do drogi publicznej, bowiem działka drogowa nr 34/19 jest objęta inną księgą wieczystą. Bonitacja działek jest dobra (wskaźnik bonitacji każdej z nich wynosi 1,65).
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00.
Suma oszacowania wynosi 136 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 102 600,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 13 680,00 zł.
Przetarg rozpocznie się w dniu: 20.11.2024 o godzinie: 10.00 a zakończy się w dniu 27.11.2024 o godzinie: 10.00.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie