Wróć do listy

Drewnica, pomorskie

33 300 zł
Działka 0.3061 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 33 300 zł
Miasto Drewnica
Powierzchnia 0.3061 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 440 zł
Numer oferty 409442X958913167
Termin wpłaty wadium 07-03-2025 Co to znaczy?

Opis

Kancelari Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Malborku podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 3194/20 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:



- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,,Drewnica dz. nr 34/7, 82-103 Stegna, dla której Sąd Rejonowy w Malborku IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Warszawska 28/1, Nowy Dwór Gdański, 82-100 Nowy Dwór Gdański) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:

nieruchomość gruntowa, zlokalizowana w Drewnicy, gmina Stegna - działka ewidencyjna nr 34/7 obszaru 3061 m2, dla której Sąd Rejonowy w Malborku IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Nowym Dworze Gdańskim prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Opis działki nr 34/7 Działka ewidencyjna nr 34/7 posiada kształt zbliżony do trapezu. Jej użytki stanowią grunty orne klasy IIIa (0.2840 ha) oraz grunty pod rowami W-RIIIa (0.0221 ha). Bonitacja działki jest dobra (wskaźnik bonitacji wynosi 1,65). Działka nr 34/7 nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a według studium położona jest na terenach rolnych. Uwaga: nieruchomość posiada wadę prawną w postaci braku dostępu do drogi publicznej. Prawnie wjazd na działkę odbywa się z działki nr 34/19. Nieruchomość samoistnie nie posiada dostępu do drogi publicznej, bowiem działka drogowa nr 34/19 jest objęta inną księgą wieczystą.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00.


Suma oszacowania wynosi 44 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 33 300,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 4 440,00 zł.


Przetarg rozpocznie się w dniu: 12.03.2025 o godzinie: 10.00 a zakończy się w dniu 19.03.2025 o godzinie: 10.00.




Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl oraz zgłoszenia na dwa dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli licytant licytuje we własnym imieniu lub na 5 dni przed terminem przetargu, jeżeli licytant bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, jak również wpłacenia rękojmi najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli jest obowiązek złożenia rękojmi. Licytant, który licytuje we własnym imieniu i nie ma obowiązku złożenia rękojmi, może przystąpić do przetargu aż do momentu jego zakończenia. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.