Przetargi działki, Oświęcim

Nieruchomość

Oświęcim, małopolskie

Działka 30-09-2026
Pow.: 3.2905 ha
8 500 000 zł
258 zł/m2
Nieruchomość

Oświęcim, małopolskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.3377 ha
1 000 000 zł
296 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.291 ha
8 900 000 zł
270 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.2905 ha
8 900 000 zł
270 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4503 ha
1 600 000 zł
355 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4503 ha
1 600 000 zł
355 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6074 ha
1 400 000 zł
230 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.7431 ha
3 650 000 zł
491 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4503 ha
1 600 000 zł
355 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4503 ha
1 800 000 zł
400 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.8846 ha
1 500 000 zł
170 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
3 000 000 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 4.042 ha
7 000 000 zł
173 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6643 ha
2 500 000 zł
376 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
2 600 000 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6074 ha
1 200 000 zł
198 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
1 100 000 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.8063 ha
1 100 000 zł
136 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6074 ha
1 200 000 zł
198 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3576 ha
1 800 000 zł
503 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3576 ha
1 800 000 zł
503 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.7432 ha
2 700 000 zł
363 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.8063 ha
1 000 000 zł
124 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.9948 ha
1 750 000 zł
176 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3576 ha
2 000 000 zł
559 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.