Wróć do listy

Oświęcim, małopolskie

1 600 000 zł
Działka 0.4503 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 600 000 zł
Miasto Oświęcim
Powierzchnia 0.4503 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 0
Ulica Królowej Jadwigi
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 150 000 zł
Numer oferty 481033X1126579289
Termin wpłaty wadium 18-02-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Oświęcim
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Oświęcimiu przy ul. Królowej Jadwigi obejmującej działkę 229/484 pow.0,4503ha użytek ŁIII, jedn. ewid. Oświęcim miasto obręb Stare Stawy, stanowiącej własność Gminy Miasto Oświęcim.
Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu.


Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 1.600.000,- zł netto (słownie: jeden milion sześćset tysięcy złotych).
Sprzedaż nieruchomości podlega opodatkowaniu podatkiem VAT na podstawie ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz.775 z późn. zm.).
Przetarg odbędzie się w dniu 24 lutego 2026 r. o godz.10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Oświęcim, ul. Zaborskiej 2 sala nr 15.
Wadium w wysokości 150.000,- zł (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy złotych) należy wpłacić do dnia 18 lutego 2026 r. w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy Urzędu Miasta Oświęcim nr 47 8136 0000 0031 0008 2000 0080. Za potwierdzenie wpłaty przyjmuje się datę wpływu wadium na podany rachunek.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.