Wróć do listy

Oświęcim, małopolskie

1 400 000 zł
Działka 0.6074 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 400 000 zł
Miasto Oświęcim
Powierzchnia 0.6074 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 150 000 zł
Numer oferty 475063X1112597549
Termin wpłaty wadium 14-01-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Oświęcim

ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Oświęcimiu w rejonie ul. Leszczyńskiej obejmującej działki: dz.1138/30 pow.0,2535ha, dz.1138/31 pow.0,1297ha, dz.1138/38 pow.0,2068ha, dz.1060/8 pow.0,0065ha, dz.1137/7 pow.0,0081ha, dz.2364/1 pow.0,0028ha, użytki Bi, jedn. ewid. Oświęcim – miasto, obręb Brzezinka, stanowiące własność Gminy Miasto Oświęcim, dla których księgi wieczyste prowadzone są w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu.

Działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajdują się w jednostce strukturalnej: 2MW-U - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub usług.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 1.400.000,- zł netto (słownie: jeden milion czterysta tysięcy złotych).

Sprzedaż nieruchomości podlega opodatkowaniu podatkiem VAT na podstawie ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz.361 z późn. zm.).

Przetarg odbędzie się w dniu 20 stycznia 2025 r. o godz.10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Oświęcim, ul. Zaborskiej 2 sala nr 15.

Wadium w wysokości 150.000,- zł (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy złotych) należy wpłacić do dnia 14 stycznia 2026 r. w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy Urzędu Miasta Oświęcim nr 47 8136 0000 0031 0008 2000 0080. Za potwierdzenie wpłaty przyjmuje się datę wpływu wadium na podany rachunek.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.