Przedmiotem licytacji jest udział 1/7 w prawie własności nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni ok. 1,01 ha w miejscowości Minkowskie w województwie opolskim, zabudowanej parterowym domem wolnostojącym z poddaszem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej i mediami (woda, kanalizacja, prąd) ma cenę wywołania 36 676,67 zł.
W przetargu syndyka oferowany jest 1/2 udziału w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni ok. 0,57 ha, położonej w miejscowości Niedrzew Drugi w gminie wiejskiej Strzelce, w powiecie kutnowskim (woj. łódzkie). Nieruchomość sprzedawana jest w drodze pisemnego przetargu, z ceną wywoławczą 8 925 zł i obowiązkiem wniesienia wadium.
Na sprzedaż w drodze konkursu ofert udział 1/8 w prawie własności nieruchomości położonej w Hecznarowicach (gmina Wilamowice, powiat bielski), obejmującej działkę z budynkiem mieszkalnym, dwie zabudowane budynkami gospodarczymi oraz działkę niezabudowaną o łącznej powierzchni ok. 0,29 ha. Cena wywoławcza udziału wynosi nie mniej niż 47 350 zł, a nabycie następuje od syndyka masy upadłości.
W przetargu syndyka oferowany jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w miejscowości Poćwiardowo, w gminie Golub-Dobrzyń, w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o charakterze zabudowanym, a oferty na jej nabycie należy składać w wyznaczonym terminie w formie przetargu z wolnej ręki.
Na sprzedaż w drodze przetargu syndyka przeznaczony jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 3 228 m², zabudowanej domem jednorodzinnym, położonej w Żywcu w województwie śląskim. Wartość rynkowa udziału została oszacowana na 128 000 zł, a dla sprzedaży wymuszonej na 102 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni ok. 873 m², zabudowanej parterowym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym w technologii mieszanej o łącznej powierzchni zabudowy ok. 115 m². Na terenie nieruchomości znajdują się także dwa murowane budynki gospodarcze w złym stanie technicznym.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,3550 ha, zabudowanej wolnostojącym, drewnianym domem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 74 m² oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Budynek mieszkalny kryty eternitem wymaga uwzględnienia stanu technicznego i ewentualnych nakładów remontowych.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 0,70 ha, zabudowana starym drewnianym domem przeznaczonym do rozbiórki. Nieruchomość stanowi grunt pod nową zabudowę i jest oferowana w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1 850 m² zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz pozostałościami trzech budynków gospodarczych. Budynek mieszkalny znajduje się w bardzo złym stanie technicznym (m.in. zawalony dach), a teren jest porośnięty roślinnością niską i wysoką.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w zabudowanej działce o powierzchni 0,0766 ha, położonej we wsi Sarny w gminie Ułęż, w powiecie ryckim. Nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę zagrodową oraz częściowo usługową, z bezpośrednim dojazdem z drogi powiatowej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w prawie własności nieruchomości zabudowanej położonej w Chełmcu w województwie małopolskim. Cena wywołania udziału wynosi 45 750 zł, przy sumie oszacowania 61 000 zł.
Na sprzedaż w drodze rokowań oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,34 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym, położona w miejscowości Włodowice w gminie Nowa Ruda. Cena wywoławcza wynosi 100 000 zł, a poprzednie przetargi ustne zakończyły się bez rozstrzygnięcia.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,26 ha zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczonym, parterowym z częściowo użytkowym poddaszem, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 134 m². W budynku znajduje się kilka pokoi, kuchnia oraz pomieszczenia gospodarcze w piwnicy i na poddaszu, co daje duży potencjał aranżacyjny.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w działce gruntu o powierzchni 1100 m², położonej na terenie wiejskim wśród gruntów ornych i zabudowy zagrodowej, z bezpośrednim dostępem do drogi gruntowej. Na nieruchomości znajduje się wolnostojący dom jednorodzinny z lat 90. o zabudowie 91 m² (salon, kuchnia, 3 pokoje, łazienka, poddasze użytkowe) oraz budynek gospodarczy z garażem o pow. 27 m², z mediami: prąd, woda i szambo.
Przedmiotem licytacji jest gospodarstwo w miejscowości Wola Jasienicka w gminie Jasienica Rosielna, obejmujące zabudowaną działkę z wolnostojącym, murowanym domem dwukondygnacyjnym z lat 70. oraz sąsiednie działki rolne o łącznej powierzchni ok. 0,0655 ha. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu asfaltowej drogi gminnej, uzbrojona w prąd, wodociąg, kanalizację i gaz, z terenem częściowo zagospodarowanym zielenią.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w działce o powierzchni 0,0991 ha zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 35 m², położonej w miejscowości Młyniec II w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość z mediami (m.in. siła, kanalizacja), wyceniona na 6 875 zł, ma cenę wywołania 4 583,33 zł.
Na licytacji komorniczej we Wschowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,81 ha, zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 95 m² z trzema pokojami, kuchnią, łazienką i zapleczem gospodarczym po częściowej rozbudowie sprzed ok. 5 lat. Na działce znajdują się także budynki gospodarcze z częścią warsztatowo-garażową i piwnicą, a cena wywołania wynosi 73 837,50 zł.
Na przetargu oferowana jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1200 ha, położona w miejscowości Potulice (przysiółek Elżbiecin), z domem mieszkalnym o pow. zabudowy 84 m² oraz budynkiem gospodarczym 45 m². Budynek mieszkalny jest w bardzo złym stanie technicznym i wyłączony z użytkowania, co oznacza konieczność generalnego remontu lub rozbiórki.
Na sprzedaż w drodze trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczona jest zabudowana nieruchomość gruntowa w miejscowości Dobieszów (gmina Pawłowiczki), zadrzewiona i zakrzewiona, z budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 163 m². Udział w przetargu wymaga wniesienia wadium do 22 maja 2026 r., a licytacja odbędzie się 27 maja 2026 r. w siedzibie urzędu gminy.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 1 ha, położonej w miejscowości w gminie Skalbmierz w województwie świętokrzyskim, obejmującej grunty rolne zabudowane, grunty orne oraz sady. Na działce znajdują się budynek mieszkalny, budynek gospodarczy oraz stodoła.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 0,0822 ha, położona w miejscowości Chojno w gminie Pakosław w województwie wielkopolskim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 88 500 zł, a przetarg zaplanowano na 16.06.2026 r.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu nr 134 o powierzchni 0,35 ha, położona w miejscowości Wójcza w województwie świętokrzyskim. Nieruchomość wyceniono na 83 800 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 62 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w działce o pow. 0,0616 ha zabudowanej dwukondygnacyjnym murowanym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 134 m² z dobudowanym garażem ok. 20 m², położonej w Koszalinie w woj. zachodniopomorskim. Licytacja elektroniczna udziału rozpoczyna się od ceny wywołania 64 083,33 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 w prawie do rolnej działki o powierzchni 1,78 ha, zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 76 m² oraz zabudowaniami gospodarczymi o łącznej powierzchni ok. 96 m². Nieruchomość ma charakter siedliskowy i stanowi połączenie części mieszkalnej z zapleczem gospodarczym.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2480 ha położona w miejscowości Imielnica w gminie Imielno (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie), z bezpośrednim dojazdem asfaltową drogą publiczną. Na działce znajdują się parterowy budynek mieszkalny w podstawowym standardzie (media: prąd, woda, brak CO) oraz zabudowania gospodarcze, a wartość oszacowano na 64 902 zł przy cenie wywoławczej 48 676,50 zł.