Wróć do listy

Żywiec, śląskie

64 000 zł
418 zł/m2
Dom 153,22 m2 Zakup od syndyka Udział % Wadium do 27-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 64 000 zł
Miasto Żywiec
Powierzchnia 153,22 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 6 400 zł
Numer oferty 515333X1206909889
Termin wpłaty wadium 27-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w drodze przetargu syndyka przeznaczony jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 3 228 m², zabudowanej domem jednorodzinnym, położonej w Żywcu w województwie śląskim. Wartość rynkowa udziału została oszacowana na 128 000 zł, a dla sprzedaży wymuszonej na 102 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę