Wróć do listy

Elżbiecin, kujawsko-pomorskie

97 570 zł
1 162 zł/m2
Dom 84,00 m2 Przetarg Wadium do 09-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 97 570 zł
Miasto Elżbiecin
Powierzchnia 84,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 000 zł
Numer oferty 514699X1205425061
Termin wpłaty wadium 09-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetargu oferowana jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1200 ha, położona w miejscowości Potulice (przysiółek Elżbiecin), z domem mieszkalnym o pow. zabudowy 84 m² oraz budynkiem gospodarczym 45 m². Budynek mieszkalny jest w bardzo złym stanie technicznym i wyłączony z użytkowania, co oznacza konieczność generalnego remontu lub rozbiórki.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny