Wróć do listy

Włodowice, śląskie

100 000 zł
833 zł/m2
Dom 120,00 m2 Przetarg Wadium do 15-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 100 000 zł
Miasto Włodowice
Powierzchnia 120,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 20 000 zł
Numer oferty 515105X1206375913
Termin wpłaty wadium 15-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w drodze rokowań oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,34 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym, położona w miejscowości Włodowice w gminie Nowa Ruda. Cena wywoławcza wynosi 100 000 zł, a poprzednie przetargi ustne zakończyły się bez rozstrzygnięcia.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny