- 81 % to różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy
Oferta przeterminowana
Nieruchomość stanowi lokal użytkowy w kamienicy położonej w Brzesku przy ul. Mickiewicza - 160 metrów od Rynku miejskiego i 250 metrów od węzła komunikacyjnego dróg krajowych nr 94 i 75. Do wjazdu na autostradę A4 - 3300 metrów. Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta. W pobliżu obiekty handlowo-usługowe, instytucje administracji publicznej i finansowej.
Opis i charakterystyka
Nieruchomość stanowiąca lokal niemieszkalny - użytkowy, położony na parterze oraz pierwszym piętrze budynku. Składa się z pomieszczeń: wiatrołapu, komunikacji, węzła sanitarnego, klatki schodowej, pomieszczenia technicznego, dwóch pomieszczeń obsługi klienta, położonych na parterze oraz pomieszczeń: holu z klatką schodową, sali operacji kasowych, pomieszczenia socjalnego, węzła sanitarnego, pomieszczenia gospodarczego, klatki schodowej, szczęściu pomieszczeń biurowych, gabinetu, sekretariatu oraz korytarza, położonych na pierwszym piętrze. Do lokalu przynależą pomieszczenia położone w piwnicy oraz przestrzeń strychowa. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 878,65 m2. Wejście do lokalu bezpośrednio od strony ulicy Mickiewicza. Z własnością lokalu związany jest udział w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, wynoszący 8289/10000 części. Lokal położony w kamienicy dwukondygnacyjnej, w pełni podpiwniczonej, z poddaszem nieużytkowym. W budynku znajdują się dwa lokale użytkowe. Nieruchomość uzbrojona w instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną, c.o. z kotłowni gazowej zlokalizowanej w piwnicy budynku, natomiast ciepła woda z podgrzewaczy elektrycznych.
Szczegóły oferty
Przedmiotową nieruchomość, można przeznaczyć pod działalność usługowo – handlową lub biurowo – administracyjną.
14 600 zł | Działka | 0.0056 ha.