Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Jasło, podkarpackie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.0642 ha
35 000 zł
55 zł/m2
Nieruchomość

Wielopole Skrzyńskie, podkarpackie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1246 ha
53 778 zł
43 zł/m2
Nieruchomość

Jasło, podkarpackie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 58,80 m2
290 170 zł
4 935 zł/m2
Nieruchomość

Nowe Sady, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.3066 ha
35 000 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Nowe Sady, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.305 ha
35 000 zł
11 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Nowe Sady, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.3052 ha
35 000 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Glinik, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 1.28 ha
51 750 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Racławówka, podkarpackie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.8 ha
45 730 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Racławówka, podkarpackie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.8 ha
48 590 zł
6 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Krosno, podkarpackie

Mieszkanie 26-10-2026
Pow.: 49,90 m2
199 500 zł
3 998 zł/m2
Nieruchomość

Sietesz, podkarpackie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.06 ha
21 000 zł
35 zł/m2
Nieruchomość

Wróblik Królewski, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.1038 ha
6 000 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Postołów, podkarpackie

Dom 22-09-2026
Pow.: 101,53 m2
261 280 zł
2 573 zł/m2
Nieruchomość

Mielec, Kościuszki

Dom 05-10-2026
Pow.: 138,40 m2
776 000 zł
5 607 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
428 000 zł
428 000 zł/m2
Nieruchomość

Dębiny, podkarpackie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.3007 ha
39 945 zł
13 zł/m2
Nieruchomość

Tajęcina, podkarpackie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0821 ha
200 000 zł
244 zł/m2
Nieruchomość

Tajęcina, podkarpackie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0836 ha
210 000 zł
251 zł/m2
Nieruchomość

Tajęcina, podkarpackie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0836 ha
210 000 zł
251 zł/m2
Nieruchomość

Tajęcina, podkarpackie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0836 ha
210 000 zł
251 zł/m2
Nieruchomość

Tajęcina, podkarpackie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0897 ha
220 000 zł
245 zł/m2
Nieruchomość

Radymno, podkarpackie

Obiekt 01-10-2026
Pow.: 64,90 m2
118 359 zł
1 824 zł/m2
Nieruchomość

Radymno, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.2244 ha
161 571 zł
72 zł/m2
Nieruchomość

Radymno, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.1104 ha
88 381 zł
80 zł/m2
Nieruchomość

Przysietnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1488 ha
6 170 zł
4 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.