Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Ujście, wielkopolskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.0929 ha
125 000 zł
135 zł/m2
Nieruchomość

Odolanów, wielkopolskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0572 ha
70 000 zł
122 zł/m2
Nieruchomość

Odolanów, wielkopolskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0156 ha
20 000 zł
128 zł/m2
Nieruchomość

Odolanów, wielkopolskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0315 ha
35 000 zł
111 zł/m2
Nieruchomość

Wielichowo, wielkopolskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.3608 ha
110 000 zł
30 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Czapury, wielkopolskie

Dom Udział % 14-10-2026
Pow.: 1,00 m2
84 500 zł
84 500 zł/m2
Nieruchomość

Dolany, wielkopolskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 90,79 m2
270 667 zł
2 981 zł/m2
Nieruchomość

Tursko, wielkopolskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 1,00 m2
64 500 zł
64 500 zł/m2
Nieruchomość

Czeszewo, wielkopolskie

Dom Udział % 22-09-2026
Pow.: 194,40 m2
117 600 zł
605 zł/m2
Nieruchomość

Gołuchów, wielkopolskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
812 000 zł
812 000 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 37,57 m2
158 250 zł
4 212 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 31,74 m2
190 000 zł
5 986 zł/m2
Nieruchomość

Piła, wielkopolskie

Obiekt 23-10-2026
Pow.: 1,00 m2
2 005 000 zł
2 005 000 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Poznań, Osiedle Bolesława Śmiałego

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 59,00 m2
528 000 zł
8 949 zł/m2
Nieruchomość

Koźmin Wielkopolski, wielkopolskie

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 166,00 m2
202 500 zł
1 220 zł/m2
Nieruchomość

Świba, Świba

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 138,50 m2
345 000 zł
2 491 zł/m2
Nieruchomość

Podarzewo, wielkopolskie

Działka 28-10-2026
Pow.: 6.4257 ha
1 110 000 zł
17 zł/m2
Nieruchomość

Konin, wielkopolskie

Obiekt 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
287 451 zł
287 451 zł/m2
Nieruchomość
-82%

Oborniki, wielkopolskie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 34,00 m2
40 275 zł
1 185 zł/m2
Nieruchomość

Wielka Wieś, wielkopolskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.1645 ha
270 000 zł
164 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 36,50 m2
375 200 zł
10 279 zł/m2
Nieruchomość

Wielka Wieś, wielkopolskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.1645 ha
270 000 zł
164 zł/m2
Nieruchomość

Malachin, wielkopolskie

Dom 12-10-2026
Pow.: 177,00 m2
706 000 zł
3 989 zł/m2
Nieruchomość

Czerniejewo, wielkopolskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 1.0748 ha
1 504 720 zł
140 zł/m2
Nieruchomość

Popielewo, Stare Miasto

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 42,31 m2
32 280 zł
763 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.