Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Działka 20-10-2026
Pow.: 0.524 ha
7 500 000 zł
1 431 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 49,30 m2
554 000 zł
11 237 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 50,60 m2
408 200 zł
8 067 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 67,62 m2
732 000 zł
10 825 zł/m2
Nieruchomość

Giżyce, mazowieckie

Obiekt 04-11-2026
Pow.: 1,00 m2
3 492 500 zł
3 492 500 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Mława, mazowieckie

Obiekt 26-10-2026
Pow.: 1,00 m2
1 204 650 zł
1 204 650 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 42,30 m2
241 275 zł
5 704 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Piaseczno, mazowieckie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 71,30 m2
502 200 zł
7 043 zł/m2
Nieruchomość
-3%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 23,02 m2
422 100 zł
18 336 zł/m2
Nieruchomość
-3%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 27,00 m2
495 000 zł
18 333 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 46,50 m2
627 300 zł
13 490 zł/m2
Nieruchomość

Sienno, mazowieckie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 49,00 m2
150 000 zł
3 061 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Radom, Planty

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 31,70 m2
170 000 zł
5 363 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Radom, Zamłynie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 48,48 m2
250 000 zł
5 157 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Radom, Borki

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 48,30 m2
250 000 zł
5 176 zł/m2
Nieruchomość

Radom, Śródmieście

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.004 ha
49 200 zł
1 230 zł/m2
Nieruchomość

Dziekanów Leśny, mazowieckie

Działka 29-09-2026
230 000 zł
zł/m2
Nieruchomość

Poświętne, mazowieckie

Działka 14-09-2026
Pow.: 2.0107 ha
206 000 zł
10 zł/m2
Nieruchomość

Płock, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 37,20 m2
130 200 zł
3 500 zł/m2
Nieruchomość

Józefów, mazowieckie

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 150,82 m2
662 000 zł
4 389 zł/m2
Nieruchomość

Janów Ruszki, Janów

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 99,04 m2
18 000 zł
182 zł/m2
Nieruchomość
-6%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 41,00 m2
546 000 zł
13 317 zł/m2
Nieruchomość

Borowiczki Pieńki, mazowieckie

Działka Udział % 18-09-2026
Pow.: 0.0917 ha
11 700 zł
13 zł/m2
Nieruchomość

Józefów, mazowieckie

Działka 23-10-2026
Pow.: 0.187 ha
1 922 000 zł
1 028 zł/m2
Nieruchomość

Skrzeszewy, mazowieckie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.56 ha
13 400 zł
2 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.