Przetargi nieruchomości
Zielona Góra, lubuskie
Lokal mieszkalny o powierzchni 58 m² położony jest na parterze budynku wielorodzinnego w Zielonej Górze i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 282 666,67 zł.
Cybinka, lubuskie
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka gruntu położona w miejscowości Cybinka. Nieruchomość będzie sprzedawana w formie ustnego przetargu nieograniczonego wyznaczonego na 28.09.2026 r.
Cybinka, lubuskie
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana działka nr 599/51 położona w Cybince. Nieruchomość stanowi grunt pod przyszłą zabudowę, a udział w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia wadium.
Cybinka, lubuskie
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka gruntu położona w miejscowości Cybinka. Nieruchomość można nabyć w drodze ustnego przetargu nieograniczonego planowanego na wrzesień 2026 roku, po wcześniejszym wniesieniu wadium.
Żarki Wielkie, lubuskie
Na przetarg wystawiona jest zabudowana działka gruntu położona w miejscowości Trzebiel, o nieregularnym, równym kształcie, dobrze nasłoneczniona, bez zadrzewienia i zakrzewień, niewystawiona na ryzyko powodzi czy podtopień. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Gilów, lubuskie
Działka rolna o powierzchni 0,78 ha położona jest w miejscowości Gilów w gminie Strzelce Krajeńskie, w województwie lubuskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 30 900 zł.
Brzoza, lubuskie
Działka rolna o powierzchni 0,2570 ha położona jest w miejscowości Brzoza w gminie Strzelce Krajeńskie, w województwie lubuskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 189 700 zł.
Niwiska, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1168 ha położona jest w miejscowości Niwiska w gminie Nowogród Bobrzański (powiat zielonogórski, woj. lubuskie). Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 137 400 zł.
Niwiska, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,0970 ha położona jest w miejscowości Niwiska w gminie Nowogród Bobrzański (powiat zielonogórski, woj. lubuskie). Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 114 200 zł.
Zabór, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1492 ha położona w miejscowości Zabór w powiecie zielonogórskim, objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 190 300 zł, a licytacja zaplanowana jest na 15.09.2026 r.
Zabór, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,2182 ha położona jest w miejscowości Zabór w powiecie zielonogórskim, w województwie lubuskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 250 200 zł i ustalonym terminem licytacji na 15.09.2026 r.
Przylep, Nowe Miasto
Działka nierolna o powierzchni 0,1191 ha położona w Zielonej Górze, objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 497 500 zł.
Zabór, lubuskie
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,3332 ha położona jest w miejscowości Zabór w powiecie zielonogórskim, w województwie lubuskim, i ma charakter nierolny. Działka jest przedmiotem przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 301 300 zł, zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.
Przylep, Nowe Miasto
Działka nierolna o powierzchni 0,1026 ha położona jest w Zielonej Górze, w województwie lubuskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 425 600 zł.
Przylep, Nowe Miasto
Działka nierolna o powierzchni 0,1031 ha położona jest w Zielonej Górze i przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 428 000 zł, a teren objęty jest ustaleniami studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.
Bojadła, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,0830 ha położona w miejscowości Bojadła (powiat zielonogórski, woj. lubuskie), objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 77 500 zł, wyznaczonym na 15.09.2026 r.
Niwiska, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,0970 ha położona jest w miejscowości Niwiska w powiecie zielonogórskim (woj. lubuskie). Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 105 900 zł.
Niwiska, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,0970 ha położona w miejscowości Niwiska w gminie Nowogród Bobrzański (powiat zielonogórski, woj. lubuskie), objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 114 200 zł.
Niwiska, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,0972 ha położona w miejscowości Niwiska w gminie Nowogród Bobrzański (powiat zielonogórski, woj. lubuskie) przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 114 400 zł, a teren objęty jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.
Niwiska, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1056 ha położona jest w miejscowości Niwiska w gminie Nowogród Bobrzański (powiat zielonogórski, woj. lubuskie). Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 121 600 zł.
Niwiska, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,0974 ha położona jest w miejscowości Niwiska w powiecie zielonogórskim (woj. lubuskie). Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 114 600 zł.
Zabór, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1873 ha położona w miejscowości Zabór (powiat zielonogórski, woj. lubuskie) przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 243 200 zł, a teren objęty jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.
Zabór, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1344 ha położona w miejscowości Zabór (powiat zielonogórski, woj. lubuskie) przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 174 600 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego.
Zabór, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1458 ha położona w miejscowości Zabór (powiat zielonogórski, woj. lubuskie), objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 185 800 zł, wyznaczonym na 15.09.2026 r.
Zabór, lubuskie
Działka nierolna o powierzchni 0,1313 ha położona w miejscowości Zabór (powiat zielonogórski, woj. lubuskie), objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 163 100 zł.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie