Nie przegap okazji!

Zacznij monitorować ogłoszenia sprzedaży mieszkań.

Monitorujemy oferty na sprzedaż mieszkań i wysyłamy je e-mailem w 5 minut po tym, jak pojawią się w Internecie. Ustaw filtry tylko na to, co Cię interesuje i śledź okazje z rynku wtórnego.


Zacznij monitorować


Codziennie sprawdzamy 6 500 stron!

Krok 1. Ustaw filtry

Żeby śledzić pojawiające się okazje, musisz określić interesujace Cię kryteria.
Możesz wybrać monitorowanie ogłoszeń z kilkunastu portali i serwisów internetowych, ale też licytacje komornicze, przetargi spółdzielni i urzędów miast. Możesz też otrzymywać powiadomienia np. tylko o mieszkaniach sprzedawanych bez pośredników. Zobacz »

Image Works

Krok 2. Sprawdzimy 6 500 stron internetowych

Tak często jak potrzebujesz (nawet co 5 minut) sprawdzimy czy nie pojawiły się nowe ogłoszenia spełniające Twoje kryteria. Wszystkie przefiltrowane oferty będą widoczne w Twoim panelu. Zacznij monitorować »

Krok 3. Otrzymasz powiadomienie e-mail

5 minut po pojawieniu się nowej okazji otrzymasz powiadomienie e-mail. Jeśli wolisz, zestawienie nowych ogłoszeń będziemy przesyłali raz dziennie. Widzisz tylko te oferty, które naprawdę Cię interesują.
Żadnych duplikatów, tylko unikalne oferty. Zacznij monitorować »

Image Works

Bądź pierwszy!

Pamiętaj, że najlepsze oferty znikają z rynku bardzo szybko. Nie daj się wyprzedzić innym i jako pierwszy odpowiadaj na ofertę!

Powiadomienia o nowych ogłoszeniach prosto na Twojego maila to:

Oszczędność Twojego cennego czasu

Możliwość dotarcia do sprzedających jako pierwszy, przed innymi kupującymi

Informacja tylko o ogłoszeniach, które naprawdę Cię interesują

Wszystkie oferty w jednym miejscu - już nie musisz śledzić dziesiątek stron ręcznie

Zacznij monitorować »

Image Works

Jak kupić mieszkanie w przetargu

Zakup mieszkania od gminy, spółdzielni albo od spółki skarbu państwa może być sposobem na nabycie własnego lokum ... więcej »

Image Works

5 strategii inwestowania

Chcąc inwestować w nieruchomości już na samym wstępie powinniśmy zastanowić się nad obraniem najbardziej optymalnej ... więcej »

Image articles

Jak przebiega przetarg ustny

Osoby, które mają zamiar po raz pierwszy uczestniczyć w przetargu ustnym na zakup mieszkania, zastanawiają się na pewno ... więcej »

6500+

przeszukiwanych stron

2500+

aktualnych przetargów

3500+

zadowolonych klientów

20000+

analizowanych ofert dziennie


Opinie klientów

Martyna Freda

Partnerzy Nieruchomości

"Ze strony ListaPrzetargow.pl korzystamy od ponad roku. Dzięki ustawionym powiadomieniom bardzo szybko dowiadujemy się o nowych ofertach. Korzystanie z alertów jest proste - powiadomienia przychodzą mailowo zgodnie z ustawionymi parametrami. Ogromnym atutem jest również ekspresowe wdrażanie proponowanych zmian, serwis dynamicznie się rozwija i wprowadza nowe funkcje. Polecamy i dziękujemy za dotychczasową współpracę!"

Paweł Czerwiński

Ekspert rynku nieruchomości

"System wyszukiwania okazji rynkowych jakim jest ListaPrzetargow.pl w ostatnim roku stał się jednym z ważniejszych źródeł pozyskiwania okazji, niewątpliwie przyczyniając się do pozyskania nieruchomości za kilka milionów złotych do mojego portfela inwestycyjnego. Polecam."

Alina Kieres-Podgórska

Inwestorka

"ListaPrzetargow.pl to moje ulubione narzędzie do wyszukiwania okazji inwestycyjnych 🙂 Praktycznie w każdym miesiącu z jego użyciem pozyskuję kolejne mieszkania na flipa. Mega intuicyjne i proste narzędzie, a co najważniejsze skuteczne. Polecam!"