Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2600 m², położona w miejscowości Śladków Duży w gminie Chmielnik (powiat kielecki, woj. świętokrzyskie), z dobrym dojazdem publiczną drogą asfaltową. Działka z budynkiem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarczymi leży na terenie rolniczej przestrzeni produkcyjnej z dopuszczeniem zabudowy siedliskowej, w otulinie Szanieckiego Parku Krajobrazowego.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego we Wrocławiu, w dzielnicy z zasobami spółdzielni mieszkaniowej, obejmujący mieszkanie nr 9 w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 149 766,67 zł przy sumie oszacowania 224 650,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 52,5 m² w Szprotawie, w budynku z lat 40., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz) i pomieszczenia gospodarczego. Lokal położony jest w zabudowie mieszkaniowej, z dojazdem z asfaltowej drogi głównej, a cena wywołania wynosi 149 333,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,78 m² (z piwnicą łącznie 45,14 m²) w Gliwicach, w dzielnicy Sośnica, położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest uzbrojone w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową i c.o., a cena wywołania wynosi 182 666,67 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,1 m² położone w budynku wielorodzinnym w Grudyni Wielkiej, na 1. piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 50 000 zł i oszacowaniem na 75 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 47 m², położone w Reszlu w budynku z lat 90., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3‑kondygnacyjnym budynku, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 98 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 54,46 m², położonym w Słupsku, w budynku z lat 80., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, na 4. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku w dobrym stanie technicznym. Cena wywołania udziału wynosi 37 625,25 zł, a lokal posiada pełne uzbrojenie w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz, ciepło miejskie).
Na licytacji komorniczej w Malborku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,6 m², położony na 4. piętrze budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, loggii oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie stanowi udział we współwłasności nieruchomości, a cena wywołania całości udziałów wynosi 164 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Myśliborzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 28,12 m², położone na najwyższej kondygnacji 4‑piętrowego bloku, składające się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC, w bardzo dobrym stanie technicznym, niewymagającym remontu. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 159 750 zł i jest wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno‑kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 38,7 m², położonym w miejscowości Runów PGR w województwie mazowieckim, w budynku z 1974 roku. Cena wywołania udziału wynosi 72 586,67 zł przy wartości oszacowania 108 880,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Łobzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,49 m², położony na parterze niskiego bloku z lat 80. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, ma przeciętny standard wykończenia, a cena wywołania wynosi 186 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Tczewie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,7 m², położony na 1. piętrze trzypiętrowego budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz piwnicy. Mieszkanie w stanie technicznym i standardzie określonym jako niski ma spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania wynosi 189 675 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Świdnicy, w województwie dolnośląskim. Cena wywołania udziału wynosi 45 375 zł przy sumie oszacowania 60 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 65,6 m² w miejscowości Buczki w województwie zachodniopomorskim, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie położone jest na parterze, z wejściem na poddasze, a cena wywołania w licytacji wynosi 40 350 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 36 m², położonego na 4. piętrze w bloku z lat 70. w Zabrzu, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania udziału wynosi 51 375 zł, przy sumie oszacowania 68 500 zł, a budynek jest ocieplony i wyposażony w domofon.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rudzie Śląskiej, stanowiącym odrębną nieruchomość wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku. Nieruchomość wyceniono na 140 500 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 105 375 zł.
Na licytacji komorniczej w Rudzie Śląskiej oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku. Cena wywołania udziału wynosi 105 375 zł przy sumie oszacowania 140 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom szeregowy w Zabrzu o powierzchni 124 m², z 4 pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym, wybudowany ok. 1930 r. Nieruchomość w użytkowaniu wieczystym ma cenę wywołania 394 050 zł i jest podłączona do mediów (woda, gaz, kanalizacja).
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 148 m², położony w okolicach Słupcy w województwie wielkopolskim, na działce o powierzchni ok. 0,49 ha, zabudowanej także budynkiem gospodarczym i garażowym. Cena wywołania nieruchomości wynosi 160 650 zł, przy sumie oszacowania 214 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący, trzykondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 166 m², położony w niewielkiej miejscowości w gminie Nowe Miasteczko (woj. lubuskie), w otoczeniu zabudowy siedliskowej i gruntów niezabudowanych. Budynek w tradycyjnej technologii murowanej jest w stanie realizacji (zaawansowanie prac ok. 50%) i został wystawiony z ceną wywołania 210 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego, parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 92 m², położonego w miejscowości Barcząca w gminie Mińsk Mazowiecki, na działce ok. 1 567 m². Budynek składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, jest podpiwniczony, uzbrojony w wodę, kanalizację i prąd, a cena wywołania udziału wynosi 136 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej są dwa udziały po 1/2 w działce o powierzchni 3938 m² położonej w miejscowości Młyn Zamkowy w województwie warmińsko-mazurskim, z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego (budynek w budowie, nieoddany do użytkowania). Nieruchomość ogrodzona, z częściowo uszkodzonymi panelami fotowoltaicznymi, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 297 066,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 152 m², z 5 pokojami, kuchnią i łazienką, położony w Grodzisku Wielkopolskim, w zabudowie z lat 30. XX w. Nieruchomość (udział 5/8) z mediami miejskimi ma cenę wywołania 234 900 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z garażem o powierzchni ok. 211 m², położony w Mikołowie na działce ok. 333 m², z 6 pokojami i pełnym uzbrojeniem w media, wybudowany w 1996 roku. Nieruchomość z tarasem i ogrodem rekreacyjnym jest w prawie własności, a cena wywołania wynosi 862 500 zł.