Wróć do listy

Skierniewice, łódzkie

207 000 zł
207 000 zł/m2
Dom 1,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 207 000 zł
Miasto Skierniewice
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Miedniewicka 20m
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 20 700 zł
Numer oferty 514594X1205179151
Termin wpłaty wadium 13-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału w nieruchomości, z wolnej ręki w trybie konkursu ofert – na następujących warunkach:

1. Przedmiotem sprzedaży jest udział wynoszący ¼ części prawa własności nieruchomości położonej w Skierniewicach przy ul. Miedniewickiej 20m, dla której Sąd Rejonowy w Skierniewicach, VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi XXXX/XXXXXXXX/X, wraz ze sprzedawanym łącznie udziałem wynoszącym 1/72 części prawa własności w działce drogowej nr kw XXXX/XXXXXXXX/X,

2. Cena wywoławcza wynosi 207 000 złotych.

3. Istnieje możliwość negocjacji ceny. Syndyk może sprzedać nieruchomość po cenie niższej niż wskazana w ogłoszeniu, jeśli nieruchomość nie zostanie sprzedana po cenie wskazanej w ogłoszeniu oraz sędzia-komisarz wyrazi zgodę na sprzedaż nieruchomości po cenie niższej niż wskazana w ogłoszeniu.

4. Wzmianki w księgach wieczystych są spowodowane wnioskami syndyka o ujawnienie w księgach aktualnych współwłaścicieli, w tym upadłego.

5. Nieruchomość jest obecnie zamieszkiwana.

6. Pisemne oferty w języku polskim mogą być składane w zaklejonej kopercie w terminie do 13 sierpnia 2026 roku do godziny 16:00 (decyduje data doręczenia oferty na podany adres, a nie data nadania przesyłki na poczcie) na adres: Bartosz Sidowski – Syndyk masy upadłości, ul. Piramowicza 2 lok. 12, 90-254 Łódź, z czytelnym oznaczeniem na kopercie – „oferta zakupu nieruchomości – Skierniewice, ul. Miedniewicka”.

7. Przystępujący do konkursu ofert powinien, pod rygorem niedopuszczenia do konkursu, wpłacić wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej. Wadium powinno zostać wpłacone na rachunek bankowy masy upadłości (Kancelaria Adwokacka Bartosz Sidowski, ul. Piramowicza 2 lok. 12, 90-254 Łódź) o numerze: 86 1090 1304 0000 0001 6251 3411/ Erste Bank Polska S.A. najpóźniej w ostatnim dniu terminu składania ofert.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.