Przedmiotem postępowania jest działka budowlana w trakcie zabudowy, położona w miejscowości Olszyniec w województwie lubuskim. Nieruchomość stanowi grunt z rozpoczętą inwestycją, oferowany w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 2 400 m², położonych we wsi Zaręba, pomiędzy istniejącą zabudową mieszkaniową a terenami rolnymi, częściowo zalesionych i z niewielkim budynkiem gospodarczym. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem jako teren zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej (MN1), bez wykonanych przyłączy, lecz w zasięgu sieci energii elektrycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nierolna działka gruntu o powierzchni 0,2001 ha, położona w miejscowości Włosień w gminie Platerówka w województwie dolnośląskim. Nieruchomość objęta jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, a cena wywoławcza wynosi 149 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 4900 m² w Lisowicach (gmina Prochowice), zabudowana ruinami kurnika oraz budynkiem o funkcji mieszkalnej z częścią gospodarczą i garażem, wymagającymi gruntownego remontu. Teren płaski, uzbrojony (prąd, woda, kanalizacja), objęty miejscowym planem jako obszar działalności gospodarczej związanej m.in. z rolnictwem, magazynami i drobną wytwórczością.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 11,53 ha, przeznaczona na cele rolne i budowlane, położona w gminie wiejskiej. W skład nieruchomości wchodzi m.in. niezabudowana i nieogrodzona działka o powierzchni 3,99 ha.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w zabudowanej działce o powierzchni 0,1200 ha położonej w Międzygórzu, o regularnym kształcie i terenie ze spadkiem w kierunku zachodnim. Na częściowo ogrodzonym gruncie znajdują się budynek mieszkalny oraz budynek niemieszkalny zlokalizowane przy północno-zachodniej granicy działki.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 500 m², zabudowana dwoma przylegającymi budynkami handlowo-usługowymi z parterową dobudową, położona w miejscowości objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Część zabudowy przekracza granice ewidencyjne działki, co wymaga uregulowania stanu prawnego.
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 0,28 ha, położona w miejscowości Gniewomirowice w gminie Miłkowice (powiat legnicki, woj. dolnośląskie). Cena wywoławcza wynosi 154 000 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań gminy.
Na sprzedaż w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego wystawiono nieruchomość zabudowaną położoną w Piechowicach. Cena wywoławcza wynosi 111 000 zł, a udział w przetargu wymaga wpłaty wadium w wysokości 11 100 zł.
Przedmiotem licytacji jest grunt o powierzchni zabudowanej wielorodzinnym budynkiem mieszkalnym w ruinie w Lądku-Zdroju, w którym pierwotnie znajdowało się 12 lokali o łącznej powierzchni użytkowej ok. 669 m². Obiekt jest w bardzo złym stanie technicznym (brak stropów, dachu, instalacji, zalany w 2024 r.) i zgodnie z miejscowym planem przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną oraz usługi.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0710 ha zabudowana budynkiem gospodarczym obsługi rolnictwa, położona we wsi Śmiałowice w gminie Marcinowice, w powiecie świdnickim (woj. dolnośląskie). Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy ok. 545 m², w technologii tradycyjnej, z częścią dobudowaną.