Przetargi mieszkania

Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 50,80 m2
89 440 zł
1 761 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 39,27 m2
22 971 zł
585 zł/m2
Nieruchomość

Ropczyce, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 26-09-2026
Pow.: 80,10 m2
58 704 zł
733 zł/m2
Nieruchomość

Jasło, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 24,90 m2
52 000 zł
2 088 zł/m2
Nieruchomość

Mielec, Niepodległości

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 48,00 m2
62 320 zł
1 298 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Stalowa Wola, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 47,90 m2
75 800 zł
1 582 zł/m2
Nieruchomość

Tarnawa Górna, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 48,64 m2
29 000 zł
596 zł/m2
Nieruchomość
-79%

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 42,60 m2
61 500 zł
1 444 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Medyka, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 68,80 m2
37 895 zł
551 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dębica, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 47,90 m2
39 623 zł
827 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 42,41 m2
100 000 zł
2 358 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gać, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 68,86 m2
15 500 zł
225 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 40,50 m2
65 250 zł
1 611 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 42,41 m2
100 000 zł
2 358 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 21,03 m2
52 000 zł
2 473 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowa Sarzyna, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 47,90 m2
15 940 zł
333 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Tarnobrzeg, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 48,10 m2
94 500 zł
1 965 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stalowa Wola, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 62,85 m2
60 587 zł
964 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 39,27 m2
26 101 zł
665 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 25,60 m2
18 000 zł
703 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Stalowa Wola, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 23,10 m2
98 850 zł
4 279 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorkówka, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 80,17 m2
9 825 zł
123 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorkówka, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 80,17 m2
9 825 zł
123 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stalowa Wola, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 44,00 m2
13 668 zł
311 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stalowa Wola, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 44,00 m2
13 668 zł
311 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.