Przedmiotem licytacji jest udział 3/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 45,64 m² w Rudzie Śląskiej, składającym się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą ok. 7,3 m². Nieruchomość w województwie śląskim ma cenę wywołania 150 225 zł i oszacowanie na poziomie 200 300 zł.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 42 m², położone na 1. piętrze w kamienicy z lat 30., składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 118 376,25 zł, a lokal sprzedawany jest wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,4 m² w Tychach (śródmieście), położone na 8. piętrze bloku z lat 80. Lokal składa się z 2 pokoi z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w stanie dobrym o średnim standardzie, a cena wywołania wynosi 198 750 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 44,29 m² położony w Bieruniu, w budynku z lat 80., znajduje się na 2. piętrze czterokondygnacyjnego bloku i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z funkcjonalnym, nieprzechodnim układem pomieszczeń. Mieszkanie w niskim standardzie i słabym stanie technicznym, bez balkonu, objęte jest licytacją komorniczą z ceną wywołania 160 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 46,1 m², położonego w Jastrzębiu-Zdroju, w budynku z lat 70., na 2. piętrze 4‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 3 pokoi w układzie przechodnim, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu i piwnicy, a cena wywołania w licytacji wynosi 128 250 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 43 m² w Częstochowie, składające się z 2 pokoi, kuchni, WC, balkonu oraz piwnicy, położone na 3. piętrze w 11‑kondygnacyjnym budynku, z mediami (gaz, woda, kanalizacja, kablówka). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania wynosi 190 875 zł przy sumie oszacowania 254 500 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 34,2 m² na osiedlu Syberka w Będzinie, położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku, obejmuje 2 pokoje (w tym jeden z dużym balkonem), wnękę kuchenną, przedpokój, łazienkę oraz piwnicę. Lokal o niskim standardzie technicznym i dużym stopniu zużycia wykończenia jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 135 750 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,78 m² (z piwnicą łącznie 45,14 m²) w Gliwicach, w dzielnicy Sośnica, położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest uzbrojone w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową i c.o., a cena wywołania wynosi 182 666,67 zł.
Mieszkanie o powierzchni 49,25 m² położone w Gliwicach, w budynku wielorodzinnym z lat 60/70., składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz posiada balkon. Lokal jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 109 575 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,7 m² w Piekarach Śląskich, w budynku z 1981 roku, składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 192 675 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 36,39 m² w Czerwionce-Leszczynach, położone na drugim piętrze budynku wielorodzinnego, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal wyceniono na 158 100 zł, a cena wywołania wynosi 118 575 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 34,40 m², położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Mieszkanie ma układ rozkładowo‑przechodni, jednostronną ekspozycję w kierunku wschodnim i znajduje się w budynku z częścią podziemną.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 44,7 m², położonego na wysokim parterze w bloku z lat 60. w Zabrzu, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz loggii, z pełnym uzbrojeniem w media miejskie. Cena wywołania udziału wynosi 105 555,55 zł, a lokal znajduje się w ocieplonym, podpiwniczonym budynku wielorodzinnym z domofonem.
Przedmiotem drugiej licytacji elektronicznej jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 35,53 m², położonego w Bielsku-Białej, w budynku wielorodzinnym na ostatnim (4.) piętrze, z 2 pokojami, kuchnią, łazienką, tarasem i piwnicą. Cena wywołania udziału wynosi 102 666,67 zł przy sumie oszacowania 154 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 47,71 m² w Jastrzębiu-Zdroju, w bloku z lat 80., położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 158 475 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,72 m² (plus komórka 2,32 m²) położony na parterze jedenastokondygnacyjnego budynku w Cieszynie. Mieszkanie wyceniono na 182 000 zł, a cena wywołania wynosi 136 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Strumieniu (woj. śląskie) oferowany jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 49,34 m², położonego na parterze 5‑kondygnacyjnego bloku, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz piwnicy, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, siła). Cena wywołania wynosi 113 117,25 zł przy oszacowaniu 150 823,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 49,34 m², położonego na parterze bloku w Strumieniu na osiedlu mieszkaniowym, w budynku z 1992 roku, z 2 pokojami, kuchnią, balkonem, piwnicą i łazienką. Cena wywołania wynosi 113 117,25 zł przy oszacowaniu 150 823,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 34,50 m², położony w budynku wielorodzinnym na IX piętrze, z balkonem od strony zachodniej oraz przynależną piwnicą. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (pierwotnie 1, przedzielony przez właściciela), kuchni, łazienki i przedpokoju, przy czym dla lokalu nie jest założona księga wieczysta.