Łaziska Górne, śląskie
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 1285/25, Km 1285/25 |
| Typ licytacji | elektroniczna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie Grzegorz Sokół Kancelaria Komornicza nr IV w Mikołowie |
| Początek | 15.07.2026 08:00 |
| Zakończenie | 22.07.2026 08:00 |
| Przystąpienie do | 13.07.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 181 500,00 zł |
| Suma oszacowania | 242 000,00 zł |
| Rękojmia | 24 200,00 zł |
| Adres | Staszica 10/6 |
| Miejscowość | 43-170 Łaziska Górne |
| Województwo | śląskie |
| Powierzchnia (m²) | 47.99 |
| Liczba pokoi | 3 |
| Piętro | 1 |
| Pięter w budynku | 4 |
| Forma własności | spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/domu |
| Rok budowy | 1958 |
| Pomieszczenia | piwnica, kuchnia, WC, łazienka |
| Media | woda, gaz, kanalizacja |
| Adres | Staszica 10/6, 43-170 Łaziska Górne |
| Termin | 2026-06-30, godz. 10:00–12:00 |
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu nr 6 położone jest w miejscowości Łaziska Górne przy ul. Staszica 10, posiada założoną Księgę Wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X w Sądzie Rejonowym w Mikołowie. Według danych SM ”Razem” po pomiarach sprawdzających w 2007r. oraz w oparciu o otrzymane Zaświadczenie Starosty Mikołowskiego ww lokal ma aktualnie powierzchnię 47,99 m2, a łącznie z pomieszczeniami przynależnymi 52,94 m2, czego jednak do chwili obecnej nie ujawniono w księdze wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X. Została przyjęta powierzchnia użytkowa w wielkości 47,99 m2. Lokal mieszkalny położony jest na parterze budynku (na pierwszej kondygnacji), składa się z kuchni, przedpokoju, łazienki, wc oraz trzech pokoi. Lokal posiada instalację elektryczną, wodno – kanalizacyjną, gazową oraz centralnego ogrzewania z podzielnikami ciepła. Lokal posiada pomieszczenie przynależne o powierzchni 4,95 m2. Budynek w którym mieści się lokal wybudowany w 1958r., podpiwniczony, czterokondygnacyjny, zrealizowany w technologii tradycyjnej, murowanej. Budynek podany termomodernizacji oraz wyposażony w instalację elektryczną, wodno – kanalizacyjną, gazową, teletechniczną i centralnego ogrzewania.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie