Bytom, śląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 4196/21 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu Ala Wengerek Kancelaria Komornicza nr IX w Bytomiu |
| Początek | 10.07.2026 08:00 |
| Zakończenie | 10.07.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 09.07.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 112 500,00 zł |
| Suma oszacowania | 150 000,00 zł |
| Rękojmia | 15 000,00 zł |
| Adres | Worpie 47/73 |
| Miejscowość | 41-906 Bytom |
| Województwo | śląskie |
| Powierzchnia (m²) | 45.86 |
| Liczba pokoi | 2 |
| Piętro | 6 |
| Pięter w budynku | 10 |
| Forma własności | prawo własności |
| Rok budowy | 1982 |
| Pomieszczenia | piwnica, kuchnia, balkon, łazienka |
| Media | woda, gaz, kanalizacja |
| Adres | Worpie 47/73, 41-906 Bytom |
| Termin | 2026-06-25, godz. 10:00–11:00 |
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość położony w Bytomiu przy ul. Worpie 47/73. Budynek 10 piętrowy, wybudowany w 1982r. Budynek ocieplony , klatka schodowa w średnim stanie technicznym. Do budynku jest jedno wejście z zewnątrz , natomiast w środku budynek jest podzielony na dwie klatki schodowe. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 43,20 m2. Balkon - jest (wejście z pokoju). Do lokalu przynależą dwie piwnice o powierzchni 1,50 m2 i 1,16 m2. Łączna powierzchnia lokalu wraz z pomieszczeniami przynależnymi wynosi: 45,86 m2. Mieszkanie wyposażone jest w instalację wodno-kanalizacyjną , elektryczną , gazową i CO z CW (CO z sieci) Mieszkanie jest zaniedbane , wymaga kapitalnego remontu wszystkich pomieszczeń , w tym wymiany instalacji. Przedmiotowa nieruchomość posiada założoną Księgę Wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Bytomiu. Z prawem własności nieruchomości związany jest udział w nieruchomości wspólnej, który wynosi 75/10000 i zapisany jest w KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie