Licytacje komornicze mieszkania, Legnica

Nieruchomość
-37%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,50 m2
270 750 zł
4 332 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 70,90 m2
247 245 zł
3 487 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 51,57 m2
209 867 zł
4 070 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 50,00 m2
280 500 zł
5 610 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,84 m2
259 187 zł
3 997 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 62,73 m2
290 483 zł
4 631 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,84 m2
291 585 zł
4 497 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 76,18 m2
282 000 zł
3 702 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 66,20 m2
230 250 zł
3 478 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,57 m2
236 100 zł
4 578 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 67,87 m2
207 333 zł
3 055 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 52,00 m2
202 667 zł
3 897 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,30 m2
252 000 zł
4 398 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,10 m2
210 000 zł
3 276 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,00 m2
214 000 zł
3 754 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,59 m2
216 120 zł
4 541 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 67,87 m2
233 250 zł
3 437 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,10 m2
236 250 zł
3 686 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,90 m2
216 713 zł
3 558 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,90 m2
216 713 zł
3 558 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 52,00 m2
228 000 zł
4 385 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,30 m2
222 375 zł
4 604 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,00 m2
206 250 zł
4 688 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,57 m2
236 100 zł
4 578 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,00 m2
240 750 zł
4 224 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.