Przedmiotem licytacji jest przestronne, 5‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 101 m² z piwnicą, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku wielorodzinnym we Wschowie (woj. lubuskie). Lokal z indywidualnym ogrzewaniem i pełnym uzbrojeniem mediów wystawiony jest w licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 232 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 83 m² w Otmuchowie, położone na parterze kamienicy z początku XX wieku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, pomieszczenia gospodarczego, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności z mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) ma cenę wywołania 268 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 65,5 m², położonym w Lublinie w nowszym budynku z 2013 roku, na parterze bloku pięciokondygnacyjnego. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz komórki lokatorskiej/piwnicy, jest uzbrojony w pełne media, a cena wywołania wynosi 236 000 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest udział łącznie w 6/6 własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 80,71 m², położonego w centrum Szczecinka w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, WC, spiżarni i przedpokoju, a cena wywołania udziałów wynosi 224 475 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Bornem Sulinowie o łącznej powierzchni użytkowej 69,30 m² (wraz z piwnicą 3,40 m²), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, jest związana z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 232 125 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Legnicy oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 52 m², położonego na 5. piętrze w 10‑piętrowym bloku na osiedlu mieszkaniowym, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu i piwnicy. Lokal z pełnym uzbrojeniem w media ma cenę wywołania 202 666,67 zł przy wartości oszacowania 304 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46 m² z balkonem i piwnicą, położone w wysokim bloku z lat 70. w Lublinie. Lokal znajduje się na 6. piętrze budynku z pełnym uzbrojeniem w media miejskie, a cena wywołania wynosi 273 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Słupsku oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 64,56 m², składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, WC, przedpokoju, z balkonem i piwnicą, położone w budynku z 1991 roku. Cena wywołania wynosi 211 333,33 zł przy sumie oszacowania 317 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 57,8 m², położone na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku z 1941 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Cena wywołania wynosi 258 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Na licytacji komorniczej w Poznaniu (osiedle w rejonie Pod Lipami) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40,3 m², położony na 12. piętrze bloku z lat 80., składający się z 2 pokoi, kuchni oraz piwnicy, z dostępem do mediów miejskich. Cena wywołania wynosi 239 600 zł, przy czym sprzedaż obejmuje udziały w lokalu wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz zastrzeżeniem dożywotniego prawa użytkowania.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest trzypoziomowy, wyremontowany lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok. 141 m² z przynależnym garażem ok. 16 m², w bardzo dobrym stanie technicznym. Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, dwóch łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, schowka oraz trzech tarasów/balkonów, a cena wywołania wynosi 212 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest trzypoziomowy, wyremontowany lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok. 141 m² z przynależnym garażem ok. 16 m². Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, schowka oraz trzech tarasów/balkonów, a cena wywołania wynosi 212 500 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 43 m² w Łodzi, w bloku z lat 70., obejmuje 2 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc, przedpokój oraz komórkę lokatorską. Lokal położony jest na wysokim piętrze w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania w licytacji wynosi 239 703,33 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 43 m², położone w Łodzi w dzielnicy Bałuty, znajduje się na 8. piętrze jedenastopiętrowego bloku i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 221 925 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² w Tomaszowie Mazowieckim, położony w budynku z 1973 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i WC, posiada komórkę lokatorską oraz pełne media, a cena wywołania wynosi 204 975 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 65,8 m² w Andrychowie, położony na 3. kondygnacji budynku, z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, osobnym WC i przynależną piwnicą ok. 5,6 m². Mieszkanie w budynku wielorodzinnym w województwie małopolskim ma cenę wywołania 264 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,19 m² (wraz z piwnicą) położony w Lubartowie, w budynku wielorodzinnym z 1981 roku, bez windy, na najwyższej kondygnacji. Nieruchomość stanowi prawo własności, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 226 000 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego obejmuje 3‑pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką i WC, położone na 1. piętrze ocieplonego, pięciokondygnacyjnego bloku z lat 70. Budynek jest w pełni uzbrojony w media (m.in. CO, gaz, ciepła woda, domofon), a lokal stanowi przedmiot licytacji.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,69 m², położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80. w Chrzanowie (woj. małopolskie), z balkonem i piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 277 326,75 zł, a lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 38,6 m² z aneksem kuchennym, łazienką, pomieszczeniem gospodarczym oraz komórką lokatorską, położona w Jeleniej Górze w budynku z 2010 roku na 1. piętrze. Lokal stanowiący pełną własność wyceniono na 290 300 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 217 725 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 79,26 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego w Kozach w województwie śląskim, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal w stanie średnim, wymagający częściowego remontu, wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie na paliwo stałe, a cena wywołania wynosi 227 533,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 63,30 m², położone w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową. Lokal wyceniono na 350 100 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 262 575 zł.
Na licytacji publicznej oferowana jest ½ udziału w lokalu mieszkalnym położonym w Koszalinie, w budynku wielorodzinnym. Wartość szacunkowa udziału wynosi 295 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 221 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Stargardzie oferowany jest udział 1/3 w mieszkaniu o powierzchni 77,8 m², położonym na II piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Zachód, składającym się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media miejskie. Cena wywołania udziału wynosi 109 125 zł przy oszacowaniu 145 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,2 m² w Radomiu, w budynku mieszkalno-usługowym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, położony na 4. piętrze. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 298 277,25 zł.