Przedmiotem licytacji jest przestronne, 5‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 101 m² z piwnicą, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku wielorodzinnym we Wschowie (woj. lubuskie). Lokal z indywidualnym ogrzewaniem i pełnym uzbrojeniem mediów wystawiony jest w licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 232 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 65,5 m², położonym w Lublinie w nowszym budynku z 2013 roku, na parterze bloku pięciokondygnacyjnego. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz komórki lokatorskiej/piwnicy, jest uzbrojony w pełne media, a cena wywołania wynosi 236 000 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest udział łącznie w 6/6 własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 80,71 m², położonego w centrum Szczecinka w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, WC, spiżarni i przedpokoju, a cena wywołania udziałów wynosi 224 475 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Bornem Sulinowie o łącznej powierzchni użytkowej 69,30 m² (wraz z piwnicą 3,40 m²), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, jest związana z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 232 125 zł.
Na licytacji komorniczej w Słupsku oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 64,56 m², składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, WC, przedpokoju, z balkonem i piwnicą, położone w budynku z 1991 roku. Cena wywołania wynosi 211 333,33 zł przy sumie oszacowania 317 000,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 57,8 m², położone na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku z 1941 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Cena wywołania wynosi 258 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² w Tomaszowie Mazowieckim, położony w budynku z 1973 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i WC, posiada komórkę lokatorską oraz pełne media, a cena wywołania wynosi 204 975 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 65,8 m² w Andrychowie, położony na 3. kondygnacji budynku, z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, osobnym WC i przynależną piwnicą ok. 5,6 m². Mieszkanie w budynku wielorodzinnym w województwie małopolskim ma cenę wywołania 264 000 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego obejmuje 3‑pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką i WC, położone na 1. piętrze ocieplonego, pięciokondygnacyjnego bloku z lat 70. Budynek jest w pełni uzbrojony w media (m.in. CO, gaz, ciepła woda, domofon), a lokal stanowi przedmiot licytacji.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,69 m², położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80. w Chrzanowie (woj. małopolskie), z balkonem i piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 277 326,75 zł, a lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 79,26 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego w Kozach w województwie śląskim, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal w stanie średnim, wymagający częściowego remontu, wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie na paliwo stałe, a cena wywołania wynosi 227 533,33 zł.
Na licytacji publicznej oferowana jest ½ udziału w lokalu mieszkalnym położonym w Koszalinie, w budynku wielorodzinnym. Wartość szacunkowa udziału wynosi 295 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 221 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 62,99 m² w Będzinie, położone na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, osobnego WC oraz balkonu, a cena wywołania wynosi 261 750 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest spółdzielcze własnościowe prawo do 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m², położonego w Zawierciu w budynku z 1981 roku na 1. piętrze czteropiętrowego bloku, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Lokal z osobną kuchnią, łazienką i WC ma cenę wywołania 217 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowane jest mieszkanie o powierzchni 47,2 m², położone na 3. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowiący odrębną własność ma cenę wywołania 211 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 61,71 m², położony w centralnej części Polanicy-Zdroju w budynku wielorodzinnym, składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC. Mieszkanie znajduje się w budynku z pełnym uzbrojeniem w media, a cena wywołania wynosi 215 625 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 52 m² położone w Kątach Wrocławskich, na 3. piętrze niskiego bloku z lat 70., składa się z 3 pokoi (w tym jeden z balkonem), kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz piwnicy; lokal wymaga odświeżenia lub remontu, szczególnie w łazience i części podłóg. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 280 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Łodzi o powierzchni ok. 59 m², położonego na 9. piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju.
Na licytacji komorniczej w centrum Polanicy-Zdroju oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 61,71 m², położony na pierwszej kondygnacji budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania wynosi 215 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 55,7 m², położone w Jastrzębiu-Zdroju, w bloku z lat 70., na 10. (ostatnim) piętrze, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz komórki lokatorskiej. Lokal jest po remontach instalacji, w dobrym standardzie (panele, płytki, okna PCV, zabudowa kuchenna na wymiar, klimatyzacja), a cena wywołania w licytacji wynosi 233 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63,7 m², położone w Pilźnie, w budynku wielorodzinnym z lat 80., z przynależną piwnicą, balkonem oraz dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Lokal znajduje się na 1. piętrze, w rejonie blisko centrum miasta, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 240 689,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Lublinie (dzielnica Czechów) oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,1 m², położonego na parterze 4‑piętrowego bloku z 1977 roku, z 3 pokojami, kuchnią, łazienką, WC, balkonem i piwnicą, z dostępem do gazu, wody i kanalizacji. Cena wywołania wynosi 269 250 zł przy sumie oszacowania 359 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Zielonej Górze oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,5 m², położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz wydzielonego WC, z ogrzewaniem z sieci miejskiej. Cena wywołania wynosi 263 625 zł przy oszacowaniu 351 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności mieszkania o powierzchni 64,9 m², położonego w Jeleniej Górze w budynku wielorodzinnym, na wyższej kondygnacji, składającego się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC oraz piwnicy. Lokal z mediami (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka) ma cenę wywołania 212 055 zł.
Na licytacji komorniczej w Inowrocławiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60,6 m², położone na 4. piętrze bloku z 1981 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal stanowiący pełną własność ma cenę wywołania 240 266,67 zł.