Wróć do listy

Pilzno, podkarpackie

240 689 zł
2 889 zł/m2
Mieszkanie 83,32 m2 3 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 17-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 240 689 zł
Miasto Pilzno
Powierzchnia 83,32 m2
Województwo podkarpackie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 32 092 zł
Numer oferty 512897X1201204777
Termin wpłaty wadium 17-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63,7 m², położone w Pilźnie, w budynku wielorodzinnym z lat 80., z przynależną piwnicą, balkonem oraz dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Lokal znajduje się na 1. piętrze, w rejonie blisko centrum miasta, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 240 689,25 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny