Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei Monte Cassino. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 23 531,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,23 m² położony w Policach, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość wyceniono na 596 000 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 447 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Czechy (woj. zachodniopomorskie) o powierzchni 52 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość jest w budynku wielolokalowym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 52 950 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w Płotach w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku z 1990 roku. Cena wywołania wynosi 118 400 zł, przy sumie oszacowania 177 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 62,19 m² położone w miejscowości Krosino w gminie Świdwin (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 115 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,48 m², położony na 1. piętrze w 4‑piętrowym budynku w Szczecinie, z przynależną piwnicą. Nieruchomość o prawie własności wyceniono na 251 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 167 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w centrum Nowogardu o powierzchni 33,27 m², z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 171 000 zł przy sumie oszacowania 228 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 75,49 m² położony w miejscowości Trzcinna (gmina Nowogródek Pomorski, woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i pomieszczeń pomocniczych, z przynależnymi pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej powierzchni 49,75 m², wymaga wykończenia. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 115 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 55 m², położonym w miejscowości w okolicach Kalisza Pomorskiego, w budynku z lat 70., na 1. piętrze w 2‑kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 25 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,25 m² w miejscowości Bonin (woj. zachodniopomorskie), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz piwnicy, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 157 020 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/16 w mieszkaniu o powierzchni 45,77 m², położonym w Gryficach, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Lokal w dobrym standardzie, z mediami miejskimi (woda, gaz, kanalizacja, CO), oferowany jest w trybie licytacji komorniczej z ceną wywołania 12 975 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45,25 m² w Policach, położone na 7. piętrze 8‑kondygnacyjnego budynku, z balkonem, widną kuchnią oraz łazienką i WC osobno. Lokal w budynku z lat 70., wystawiony jest na licytację elektroniczną z ceną wywołania 91 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Karlinie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,44 m², położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 159 000 zł, a oględziny możliwe są jedynie z zewnątrz.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,8 m², położony w miejscowości Chwiram w okolicach Wałcza, składający się z 2 pokoi i kuchni, zlokalizowany w budynku z ok. 1930 roku, z przynależną piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 44 850 zł i jest obecnie zamieszkała.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w miejscowości Bobolice w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, z dostępem do wody. Cena wywołania wynosi 83 133,33 zł przy wartości oszacowania 124 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,87 m², położony w Mierzynie w budynku z lat 70., na 2. piętrze z balkonem. Cena wywołania wynosi 35 250 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,5 m² w Szczecinie, w dzielnicy prawobrzeżnej. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania wynosi 246 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 48,1 m², położonego w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie). Mieszkanie wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,1 m², położony w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie), stanowiący odrębną nieruchomość. Nieruchomość wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Na elektronicznej licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,87 m² w miejscowości Troszyn w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 60 750 zł, przy sumie oszacowania 81 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 68,23 m² położony w Ząbrowie (woj. zachodniopomorskie), na parterze niskiego, dwukondygnacyjnego budynku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki oraz przynależnej piwnicy 9,61 m² i jest wyposażony w media: prąd, wodę, gaz i kanalizację. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 59 266,67 zł przy sumie oszacowania 88 900,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 38 m², położonego w Nowogardzie w centralnej części miasta. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza.