Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,2 m², położony w miejscowości Grabianowo w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z poddaszem mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, prąd), a cena wywołania wynosi 85 133,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 68 m² z dwoma pokojami, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym (łącznie ok. 83 m²) w miejscowości Dziadkowo w gminie Mieleszyn, w województwie wielkopolskim. Mieszkanie położone jest na parterze wolnostojącego budynku z mediami (prąd, woda, kanalizacja – szambo), w stanie do własnej aranżacji, a cena wywołania wynosi 15 975 zł.
Na licytacji komorniczej w Obornikach oferowane jest mieszkanie o powierzchni 53,30 m², położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, kotłowni i garderoby, z przynależną piwnicą 12,40 m². Cena wywołania wynosi 207 150 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Rydzynie w budynku wielorodzinnym na w pełni uzbrojonej działce z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość znajduje się w budynku niepodpiwniczonym, z dostępem do mediów (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 168 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Chodzieży oferowany jest lokal mieszkalny w kamienicy o łącznej powierzchni użytkowej 57,02 m² (w tym 44,48 m² lokalu), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, a cena wywołania wynosi 156 750 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 66,3 m² położony jest w miejscowości Zaborowice w gminie Bojanowo (woj. wielkopolskie), w budynku z pomieszczeniami przynależnymi. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 105 897,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 58 m², położony na parterze budynku wielolokalowego w miejscowości Nowa Wieś koło Zbąszynia (woj. wielkopolskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do wody i kanalizacji. Mieszkanie w budynku z lat 70., w stanie do odświeżenia/modernizacji, ma cenę wywołania 120 100 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,23 m² w Szamotułach, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC i korytarza. Cena wywołania wynosi 240 750 zł, przy sumie oszacowania 321 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 72,6 m² w miejscowości Sowiniec (woj. wielkopolskie), położony w parterowym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, skrytki i korytarza, a cena wywołania wynosi 196 533,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Gnieźnie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 57,24 m², położone na drugim piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza, balkonu oraz piwnicy. Lokal wyceniono na 307 500 zł, a cena wywoławcza wynosi 230 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 64 m² na poddaszu budynku w miejscowości Wierzyce (okolice Gniezna), składający się z pokoju z aneksem kuchennym, korytarza, łazienki oraz dwóch dodatkowych pomieszczeń z osobnym wejściem z klatki schodowej, a także dwóch pomieszczeń gospodarczych. Nieruchomość wyceniono na 181 000 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji wynosi 135 750 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest lokal mieszkalny w budynku dwurodzinnym w miejscowości Dachowa (woj. wielkopolskie), w parterowym domu z poddaszem użytkowym i piwnicą, wybudowanym w technologii tradycyjnej ok. 1950 r., o średnim stanie technicznym. Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej, pełne uzbrojenie w ulicy (prąd, woda, gaz, telefon), a cena wywołania wynosi 90 980 zł.
Lokal mieszkalny w miejscowości Pławce koło Środy Wielkopolskiej, w budynku wielorodzinnym, z dostępem do drogi publicznej oraz mediów (prąd, woda, kanalizacja), położony w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, szkoły i sklepu. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 152 200 zł i oszacowaniem wartości na 228 300 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 9/120 w lokalu mieszkalnym w Jarosławcu (woj. wielkopolskie) o powierzchni ok. 65–70 m², składającym się z 2 pokoi, kuchni, korytarza, łazienki i piwnicy, w budynku z 1959 roku z pełnymi mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła). Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania udziału wynosi 18 472,50 zł przy sumie oszacowania 24 630,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 57 m² we Wrześni, w budynku wielorodzinnym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego, w standardowym wykończeniu. Cena wywołania wynosi 64 200 zł przy oszacowaniu 96 300 zł.
Mieszkanie o powierzchni 58,08 m² położone w Kościanie, w budynku wielorodzinnym z lat 30., znajduje się na 1. piętrze i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz korytarza; budynek jest podpiwniczony i posiada pełne uzbrojenie w media (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 210 906,67 zł przy oszacowaniu na 316 360,00 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 63,52 m² oraz lokal niemieszkalny o powierzchni 12,85 m², położone w budynku mieszkalnym w Rogoźnie (woj. wielkopolskie). Nieruchomości są w funkcjonalnym kompleksie z udziałem w gruncie, a cena wywołania wynosi 208 200 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 50 m² położony jest w Szreniawie (gmina Komorniki, woj. wielkopolskie), w parterowym segmencie budynku z początku XX wieku, z dwoma niezależnymi wejściami (z klatki schodowej i bezpośrednio z zewnątrz). Nieruchomość stanowiąca odrębną własność wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 116 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 57,2 m², położony w miejscowości Lubosina w województwie wielkopolskim, w budynku z lat 70., z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym oraz dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja, siła). Nieruchomość stanowiąca odrębną własność znajduje się na 1. piętrze niskiego budynku, a cena wywołania w licytacji wynosi 130 466,67 zł.