Wróć do listy

Lubosina, wielkopolskie

130 467 zł
2 281 zł/m2
Mieszkanie 57,20 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 130 467 zł
Miasto Lubosina
Powierzchnia 57,20 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica --- 8
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 570 zł
Numer oferty 501375X1174220253
Termin wpłaty wadium 30-04-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 755/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach Rafał Szulc Kancelaria Komornicza nr IV w Szamotułach
Początek05.05.2026 08:00
Zakończenie12.05.2026 12:00
Przystąpienie do30.04.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania130 466,67 zł
Suma oszacowania195 700,00 zł
Rękojmia19 570,00 zł
Adres nieruchomości
AdresLubosina 8/8
Miejscowość64-531 Lubosina
Województwowielkopolskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)57.2
Liczba pokoi2
Piętro1
Pięter w budynku1
Forma własnościprawo własności
Rok budowy1970
Pomieszczeniapiwnica, łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, WC
Mediagaz, siła, kanalizacja, woda
Oględziny nieruchomości
AdresLubosina 8, 64-531 Lubosina
Termin2026-04-20, godz. 12:00–16:00
Opis

Lokal mieszkalny, stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Lubosinie (gmina Pniewy), oznaczony nr 8 w budynku nr 8, o powierzchni 57,2 m2, dla którego Sąd Rejonowy w Szamotułach prowadzi kw o nr XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem w wysokości 1319/10000 w nieruchomości wspólnej, dla której Sąd Rejonowy w Szamotułach prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. Do lokalu przynależy piwnica oraz pomieszczenie gospodarcze.