Dane licytacji
| Sygnatura | Km 749/23 |
| Typ licytacji | elektroniczna |
| Termin | SECOND |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Dariusz Karasiński Kancelaria Komornicza nr V w Środzie Wielkopolskiej |
| Początek | 06.05.2026 09:00 |
| Zakończenie | 13.05.2026 09:00 |
| Przystąpienie do | 04.05.2026 21:59 |
Kwoty
| Cena wywołania | 90 980,00 zł |
| Suma oszacowania | 136 470,00 zł |
| Rękojmia | 13 647,00 zł |
Adres nieruchomości
| Adres | ul. Okrężna 10/2 |
| Miejscowość | 62-023 Dachowa |
| Województwo | wielkopolskie |
Oględziny nieruchomości
| Adres | ul. Okrężna 10, 62-023 Dachowa |
| Termin | 2026-04-21, godz. 08:00–16:00 |
OpisPrzedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w części pośredniej miejscowości Dachowa przy ul. Okrężnej utwardzonej asfaltem. Uzbrojenie techniczne w ulicy: prąd, woda, gaz i telefon. Opis budynku mieszkalnego: Budynek mieszkalny 2 - rodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej w roku 1950. Fundamenty z kamienia, z cegły i betonowe, ściany murowane, bez ocieplenia, są otynkowane. Stan techniczny budynku ocenia się jako średni. Przedmiotowa nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ul. Okrężna – droga gminna. Opis nieruchomości lokalowej: Lokal mieszkalny dwupoziomowy składający się na parterze z 1 pokoju, kuchni, łazienki i korytarza oraz na poddaszu z 1 pokoju i korytarza - łączna powierzchnia użytkowa 68,3m2. Opis pomieszczeń w lokalu mieszkalnym: Pokoje: posadzki – deska i wykładzina PCV, ściany malowane farbami, sufity malowane farbami i obłożone kasetonami, okna PCV, drzwi płycinowe, grzejniki stalowe. Kuchnia: posadzka – panele podłogowe, ściany częściowo malowane, częściowo obłożone płytkami i boazerią sufit malowany farbami, okno PCV, grzejnik stalowy, drzwi płycinowe. Łazienka z WC: posadzka – płytki, ściany obłożone płytkami, sufit malowany farbami, drzwi płycinowe, grzejnik drabinkowy. Korytarz: posadzka – płytki i wykładzina PCV, ściany malowane farbami, sufit malowany farbami, drzwi wejściowe stalowe. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 28m2, segment w budynku gospodarczym o powierzchni 12m2 oraz udział w wysokości 1/2 części w działce 79/8 o pow. 1447m2. Instalacje techniczne: prąd, wodociąg, kanalizacja – zbiornik bezodpływowy na ścieki, c.o. i c.w. z pieca na opał stały. Lokal o wykończeniu i wyposażeniu średnim o standardzie wykończenia i o stanie technicznym lokalu zadawalającym. Nieruchomość jest zamieszkiwana przez 3 osoby, w tym dłużniczkę oraz 1 osobę niepełnoletnią. W sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru zlokalizowanego na północ od ulicy Poznańskiej oraz w rejonie ulicy Okrężnej, obręb Dachowa, gmina Kórnik zatwierdzonym Uchwałą NR L/689/2018 Rady Miejskiej Gminy Kórnik z dnia 2018-09-28 ( Dz. Urz. Województwa Wielkopolskiego z 2018-10-06, poz. 7650) przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - symbol 9MN.