Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 31 m², położonym na 1. piętrze kamienicy z 1926 roku, składającym się z pokoju, kuchni, korytarza, WC oraz tarasu. Cena wywołania udziału wynosi 33 750 zł przy sumie oszacowania 45 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,2 m², położony w miejscowości Grabianowo w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z poddaszem mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, prąd), a cena wywołania wynosi 85 133,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 68 m² z dwoma pokojami, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym (łącznie ok. 83 m²) w miejscowości Dziadkowo w gminie Mieleszyn, w województwie wielkopolskim. Mieszkanie położone jest na parterze wolnostojącego budynku z mediami (prąd, woda, kanalizacja – szambo), w stanie do własnej aranżacji, a cena wywołania wynosi 15 975 zł.
Na licytacji komorniczej w Koninie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², składający się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC. Nieruchomość położona jest w budynku wielorodzinnym w mieście Konin, a cena wywołania wynosi 64 687,50 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/3 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 81 m², położonego w Pile, w budynku z lat 70., na 7. piętrze, z 4 pokojami, balkonem i piwnicą. Lokal w budynku 10‑piętrowym, uzbrojonym w pełne media, ma cenę wywołania 92 866,67 zł przy sumie oszacowania 139 300,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² (w tym pomieszczenia przynależne) w miejscowości Wieszczyczyn w województwie wielkopolskim, położony w jednokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz boksu garażowego, a cena wywołania wynosi 98 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 746 m² położonej w Rogoźnie, zabudowanej parterowym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 52 m². Dom składa się z wiatrołapu, pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz łazienki.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,3304 ha położona w miejscowości Myszaków, w gminie Zagórów (powiat słupecki), składająca się z działki niezabudowanej oraz działki zabudowanej. Na działce zabudowanej znajduje się jednorodzinny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 55,5 m² oraz budynek gospodarczy ok. 41,5 m², a teren ma kształt prostokąta z częściowo zadrzewioną działką niezabudowaną.
Na sprzedaż udział 1/2 w działce budowlanej w Rydzynie (woj. wielkopolskie) z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego wolnostojącego. Na nieruchomości wykonano już ławy fundamentowe oraz stan „zero”, co pozwala na kontynuację inwestycji.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w nieruchomości położonej w Chodzieży (woj. wielkopolskie), obejmującej działkę ok. 436 m² zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym (lokal na wysokim parterze) oraz wolnostojącym garażem w złym stanie technicznym. Nieruchomość położona jest wśród zabudowy jednorodzinnej z dojazdem drogą asfaltową, a cena wywołania udziału wynosi 39 999,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni ok. 95 m², położonym w budynku jednorodzinnym w Chodzieży, składającym się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, zlokalizowanym na wysokim parterze budynku z lat 80. Nieruchomość znajduje się na działce ok. 436 m² z wolnostojącym garażem w złym stanie technicznym, a cena wywołania udziału wynosi 39 999,75 zł.
Na licytacji komorniczej w Kaliszu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48 m², położony w budynku z lat 70., na 5. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Nieruchomość ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 92 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 46 m², położonym w Rawiczu, składającym się z 2 pokoi, kuchni, skrytki, wc oraz korytarza, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze budynku, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz), a cena wywołania udziału wynosi 35 811,33 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51,3 m² położony w Bronowie (woj. wielkopolskie), składający się z jednego pokoju, aneksu kuchennego, skrytki oraz pomieszczenia gospodarczego, w budynku z ok. 1950 r. Nieruchomość stanowiąca pełną własność, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, siła), jest przedmiotem licytacji komorniczej z ceną wywołania 50 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 41,10 m², położonym na parterze budynku mieszkalnego w miejscowości Rakowo w gminie Damasławek (woj. wielkopolskie), wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych. Działka o pow. 0,29 ha ma w planie miejscowym przeznaczenie pod zabudowę zagrodową w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych oraz posiada dostęp do drogi publicznej.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa zabudowana jednorodzinnym domem w zabudowie szeregowej, położona w Zbąszyniu (woj. wielkopolskie, powiat nowotomyski), o łącznej powierzchni działek ok. 0,0506 ha. Nieruchomość stanowi zabudowę mieszkaniową i jest objęta księgą wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 34,92 m², położonego na trzecim piętrze bloku w Gnieźnie, składającego się z 2 pokoi oraz pomieszczeń przynależnych (m.in. piwnica). Nieruchomość znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 83 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 24,7 m² położona na 4. piętrze bloku w centralnej części Piły, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz korytarza. Lokal w prawie własności wystawiony jest na elektroniczną licytację komorniczą z ceną wywołania 99 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 145 m² i 5 pokojach, położonej w Grodzisku Wielkopolskim w województwie wielkopolskim. Licytacja elektroniczna dotyczy udziału w budynku z lat 60., a cena wywołania wynosi 51 562,50 zł przy sumie oszacowania 68 750,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 46 m², położonego w Szydłowie w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z 1975 roku, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 26 775 zł przy sumie oszacowania 35 700 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 64,7 m², położonego na 2. piętrze bloku z 1985 roku, z balkonem, piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 89 733,33 zł przy sumie oszacowania 134 600,00 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 3/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 17 789,06 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą, a cena wywołania udziału wynosi 35 578,13 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,8 m² z piwnicą 15,1 m², położony na pierwszym piętrze kamienicy w Wieleniu w województwie wielkopolskim, składający się z pokoju oraz kuchni z wydzieloną łazienką i wyposażony w instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną oraz ogrzewanie elektryczne. Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej ulicy miasta, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej i obiektów handlowo-usługowych, a cena wywołania w licytacji wynosi 83 250 zł.