Wróć do listy

Wieleń, wielkopolskie

74 000 zł
1 958 zł/m2
Mieszkanie 37,80 m2 Kawalerka 1 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-65%
Zakończona
-65%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 74 000 zł
Miasto Wieleń
Powierzchnia 37,80 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Kościuszki 12
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 11 100 zł
Numer oferty 525541X1230817025
Termin wpłaty wadium 11-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 1521/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Trzciance Michał Sieja Kancelaria Komornicza nr I w Czarnkowie
Początek13.08.2026 10:00
Zakończenie20.08.2026 10:00
Przystąpienie do11.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania74 000,00 zł
Suma oszacowania111 000,00 zł
Rękojmia11 100,00 zł
Adres nieruchomości
AdresKościuszki 12/4
Miejscowość64-730 Wieleń
Województwowielkopolskie
Oględziny nieruchomości
AdresKościuszki 12/4, 64-730 Wieleń
Termin2026-07-29, godz. 13:00–14:00
Opis

Nieruchomość lokalowa, dla której Sąd Rejonowy w Trzciance VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z/s w Czarnkowie prowadzi księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Lokal mieszkalny nr 4 zlokalizowany przy ul. Kościuszki 12 w Wieleniu, powiat czarnkowsko-trzcianecki, województwo wielkopolskie. Lokal usytuowany na I piętrze w budynku III kondygnacyjnym (kamienica). Lokal posiada powierzchnię użytkową 37,80 m2, na którą składają się: pokój i kuchnia z wydzieloną łazienką. Lokal posiada pomieszczenie przynależne – piwnicę o pow. uż. 15,10 m2. Lokal wyposażono w następujące instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, ogrzewanie elektryczne, bojler elektryczny.

Dla nieruchomości gruntowej, na której posadowiony jest budynek mieszkalny, w którym znajduje się w/w lokal mieszkalny, tj. działka nr ewid. 608/4 zapisana jest w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X. Udział 5290/60670 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo własności gruntu oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.

Nieruchomość położona jest przy głównej ulicy miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się podobna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz obiekty handlowo-usługowe o podstawowej funkcji. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Bezpośredni dojazd do działki drogą o nawierzchni asfaltowej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.