Wróć do listy

Buszkówiec, wielkopolskie

87 675 zł
1 550 zł/m2
Mieszkanie 56,55 m2 Kawalerka Parter Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 87 675 zł
Miasto Buszkówiec
Powierzchnia 56,55 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 4
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 11 690 zł
Numer oferty 526329X1232662521
Termin wpłaty wadium 19-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 3141/22
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Wrześni Łukasz Wojtaszak Kancelaria Komornicza nr IV we Wrześni
Początek21.08.2026 08:00
Zakończenie28.08.2026 08:00
Przystąpienie do19.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania87 675,00 zł
Suma oszacowania116 900,00 zł
Rękojmia11 690,00 zł
Adres nieruchomości
AdresBuszkówiec 4/3
Miejscowość62-025 Kostrzyn
Województwowielkopolskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)56.55
Liczba pokoi2
Piętro0
Pięter w budynku1
Forma własnościprawo własności
Rok budowy1908
Pomieszczeniałazienka, kuchnia, WC, pomieszczenie gospodarcze
Mediakanalizacja, siła, woda
Oględziny nieruchomości
KontaktKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Wrześni Łukasz Wojtaszak Kancelaria Komornicza nr IV we Wrześni
AdresRaciborska 12, 62-300 Września
Termin2026-08-11, godz. 10:00–14:00
Opis

- Opis budynku mieszkalnego: Budynek mieszkalny wielorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej w roku 1908r. Ściany zewnętrzne nie są ocieplone , są częściowo otynkowane, dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką. Budynek wpisany do rejestru zabytków. Stan techniczny budynku ocenia się jako średni. - Opis nieruchomości lokalowej: UWAGA: w księdze wieczystej podana jest łączna powierzchnia użytkowa lokalu 8 mieszkalnego z powierzchnią pomieszczenia gospodarczego. W czasie wizji lokalnej biegły dokonał pomiaru lokalu dalmierzem elektrycznym i powierzchnia lokalu wynosi 56,55m2 a pomieszczenia gospodarczego 10,6m2 i takie powierzchnie biegły przyjmuje w operacie. Przedmiotowy lokal zamieszkują 2 osoby. Lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, kotłowni i korytarza - łączna powierzchnia użytkowa 56,55m2 . Opis pomieszczeń w lokalu mieszkalnym: o Pokoje: posadzki – panele podłogowe, ściany i sufity malowane farbami, okna PCV, drzwi płycinowe, grzejniki stalowe. o Kuchnia: pomieszczenie bez okna, posadzka – płytki, ściany obłożone częściowo płytkami i częściowo malowane, sufit malowany farbami, grzejnik stalowy. o Łazienka z WC : posadzka – płytki ściany obłożone płytkami, sufit malowany farbami, okna PCV, drzwi płycinowe, grzejnik stalowy. o Korytarz: posadzka – płytki, ściany i sufit malowany farbami, grzejnik stalowy, drzwi wejściowe stalowe. o Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze o pow. 10,60m2znajdujące się w budynku gospodarczym. Instalacje techniczne: prąd, wodociąg, kanalizacja – zbiornik bezodpływowy na ścieki, c.o. i c.w. z pieca na opał stały. Stan techniczny lokalu zadawalający, mieszkanie o wykończeniu standardowym.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.