Licytacje komornicze nieruchomości, Warszawa

Nieruchomość
-21%

Warszawa, Ochota

Mieszkanie 25-05-2026
788 250 zł
13 976 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 19-05-2026
579 000 zł
9 132 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
706 000 zł
14 813 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
771 450 zł
13 122 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
602 250 zł
13 410 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Warszawa, Ursus

Mieszkanie Zakończona
525 000 zł
11 235 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
556 500 zł
13 184 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Warszawa, Praga-Północ

Mieszkanie Zakończona
663 675 zł
12 001 zł/m2
Nieruchomość
-10%
Zakończona

Warszawa, Wawer

Mieszkanie Zakończona
842 250 zł
15 170 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Warszawa, Ursynów

Mieszkanie Zakończona
599 250 zł
12 255 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
756 000 zł
13 008 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
641 250 zł
12 779 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Zakończona
587 183 zł
11 947 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
952 500 zł
10 911 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Zakończona
611 758 zł
11 384 zł/m2
Nieruchomość
-8%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
794 250 zł
16 665 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Warszawa, Praga-Północ

Mieszkanie Zakończona
859 094 zł
10 006 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
756 000 zł
13 008 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
519 000 zł
9 184 zł/m2
Nieruchomość
-17%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
872 250 zł
15 759 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Warszawa, Ursynów

Mieszkanie Zakończona
534 000 zł
11 125 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
626 250 zł
11 183 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Zakończona
518 250 zł
13 084 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Zakończona
597 750 zł
11 194 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
505 050 zł
9 981 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach