Wróć do listy

Warszawa, Ursynów

598 500 zł
13 008 zł/m2
Mieszkanie 46,01 m2 2 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-22%
Zakończona
-22%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 598 500 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 46,01 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Makolągwy 7
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 79 800 zł
Numer oferty 522980X1224819163
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 833/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Agnieszka Rosocha Kancelaria Komornicza nr XXV w Warszawie
Początek15.07.2026 10:00
Zakończenie22.07.2026 10:00
Przystąpienie do13.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania598 500,00 zł
Suma oszacowania798 000,00 zł
Rękojmia79 800,00 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Makolągwy 7/17
Miejscowość02-811 Warszawa
Województwomazowieckie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)46.01
Liczba pokoi2
Piętro2
Pięter w budynku4
Forma własnościprawo własności
Rok budowy2002
Pomieszczeniakomórka lokatorska, kuchnia
Oględziny nieruchomości
Adresul. Makolągwy 7, 02-811 Warszawa
Termin2026-07-08, godz. 10:00–10:01
Opis

Lokal o powierzchni użytkowej 46,01 m2 położony jest na drugim piętrze, tj. na trzeciej kondygnacji naziemnej budynku, i składa się wg. księgi wieczystej z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Zgodnie z umową o podział nieruchomości wspólnej, każdoczesnemu właścicielowi lokalu przysługuje prawo do wyłącznego korzystania z komórki lokatorskiej numer 16 oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym oznaczonego numerem 16.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.