Licytacje komornicze nieruchomości, Warszawa

Nieruchomość
-39%

Warszawa, Wawer

Mieszkanie 16-06-2026
914 250 zł
7 702 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie 18-05-2026
885 750 zł
11 414 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 22-05-2026
648 750 zł
5 919 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Wawer

Dom Zakończona
813 000 zł
4 182 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Rembertów

Dom Zakończona
716 000 zł
5 823 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ursynów

Dom Zakończona
886 333 zł
4 770 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
614 213 zł
5 703 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Zakończona
811 853 zł
7 019 zł/m2
Nieruchomość
-70%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
858 733 zł
5 564 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
562 500 zł
7 588 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
869 400 zł
10 707 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
540 000 zł
6 459 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
837 750 zł
7 228 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
837 750 zł
7 228 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
517 500 zł
4 905 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Warszawa, Wawer

Mieszkanie Zakończona
721 367 zł
7 142 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Warszawa, Praga-Północ

Mieszkanie Zakończona
536 325 zł
7 161 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
877 333 zł
7 454 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Zakończona
739 650 zł
8 058 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
562 500 zł
7 588 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
987 000 zł
8 386 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Zakończona
722 025 zł
5 048 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Warszawa, Ursynów

Mieszkanie Zakończona
828 450 zł
9 480 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % Zakończona
934 333 zł
5 562 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
596 775 zł
5 678 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach

Przeglądaj wg województwa

Powiadomienia o najlepszych ofertach