Wróć do listy

Warszawa, Ursynów

582 375 zł
10 604 zł/m2
Mieszkanie 54,92 m2 2 pokoje 5 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-37%
Zakończona
-37%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 582 375 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 54,92 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Belgradzka 18
Liczba pokoi 2
Piętro 5
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 77 650 zł
Numer oferty 524364X1228060491
Termin wpłaty wadium 21-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 158/22
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Tomasz Komorowski Kancelaria Komornicza nr XII w Warszawie
Początek23.07.2026 08:00
Zakończenie30.07.2026 08:00
Przystąpienie do21.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania582 375,00 zł
Suma oszacowania776 500,00 zł
Rękojmia77 650,00 zł
Adres nieruchomości
AdresBelgradzka 18/61
Miejscowość02-793 Warszawa
Województwomazowieckie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)53.03
Liczba pokoi2
Piętro5
Pięter w budynku5
Forma własnościprawo własności
Rok budowy1988
Pomieszczeniakuchnia, WC, piwnica, łazienka
Mediaświatłowód, kanalizacja, gaz, kablówka, woda
Oględziny nieruchomości
AdresBelgradzka 18, 02-793 Warszawa
Termin2026-07-08, godz. 09:00–17:00
Opis

Lokal mieszkalny nr 61 stanowiący odrębną własność wraz z udziałem 5492/1673243 w prawie własności działki gruntu nr 7/5 w obrębie 11105 w Warszawie oraz z udziałem 5492/1673243 w częściach budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, położony w budynku przy ulicy Belgradzkiej 18 w Warszawie. Budynek, w którym mieści się przedmiotowy lokal jest budynkiem 11 – kondygnacyjnym, położonym w obrębie 11105 na gruncie będącym przedmiotem prawa własności. Budynek wzniesiono w 1988. Budynek docieplony. Dla przedmiotowej nieruchomości lokalowej Sąd Rejonowy dla Warszawy – Mokotowa w Warszawie, XIII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Lokal usytuowany jest na 6 kondygnacji (5 piętro), składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 53,03m2. Do lokalu przynależy pomieszczenie przynależne – piwnica nr 61.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.