Wróć do listy

Osiekowo, warmińsko-mazurskie

69 000 zł
1 264 zł/m2
Mieszkanie 54,60 m2 2 pokoje Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 69 000 zł
Miasto Osiekowo
Powierzchnia 54,60 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 8B
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 9 200 zł
Numer oferty 527907X1236358197
Termin wpłaty wadium 14-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 5662/17
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski Kancelaria Komornicza nr III w Ostródzie
Początek18.08.2026 10:00
Zakończenie25.08.2026 10:00
Przystąpienie do14.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania69 000,00 zł
Suma oszacowania92 000,00 zł
Rękojmia9 200,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość14-120 Osiekowo
Województwowarmińsko-mazurskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)54.6
Liczba pokoi2
Pięter w budynku1
Forma własnościprawo własności
Rok budowy1990
Pomieszczeniapiwnica, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, kuchnia
Mediawoda, siła
Oględziny nieruchomości
Adres8B, 14-120 Osiekowo
Termin2026-08-03, godz. 08:00–16:00
Opis

- lokal mieszkalny o pow. użyt. 54,60 m2 w miejscowości Osiekowo 8B/5, gm. Dąbrówno. Lokal położony na poddaszu w piętrowym budynku mieszkalnym z 1990 r., całkowicie podpiwniczonym. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Instalacje: wodno-kanalizacyjna (szambo), elektryczna. Ogrzewanie z piecokuchni. Z własnością lokalu związany jest udział 14072/100000 części w prawie własności działki nr 1/7, o pow. 3319 m2, na której położone są budynki: mieszkalny i gospodarczy, oraz pomieszczeń budynku i urządzeń, które nie służą do wyłącznego użytku właścicieli poszczególnch lokali. Do lokalu przynależy komórka w piwnicy o pow. 13,10 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o pow. 15,20 m2 w budynku gospodarczym zlokalizowanym na działce. Nieruchomość położona przy nieutwardzonej drodze gruntowej.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.