Wróć do listy

Elbląg, warmińsko-mazurskie

112 500 zł
2 005 zł/m2
Mieszkanie 56,10 m2 2 pokoje Parter Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-75%
Zakończona
-75%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 112 500 zł
Miasto Elbląg
Powierzchnia 56,10 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Poprzeczna 22-23
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 000 zł
Numer oferty 526880X1233952963
Termin wpłaty wadium 10-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 22/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Łukasz Sierek Kancelaria Komornicza nr X w Elblągu
Początek12.08.2026 08:00
Zakończenie19.08.2026 08:00
Przystąpienie do10.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania112 500,00 zł
Suma oszacowania150 000,00 zł
Rękojmia15 000,00 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Poprzeczna 23/3
Miejscowość82-300 Elbląg
Województwowarmińsko-mazurskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)56.1
Piętro0
Forma własnościprawo własności
Pomieszczeniapiwnica, kuchnia
Oględziny nieruchomości
Adresul. Poprzeczna 23, 82-300 Elbląg
Termin2026-07-28, godz. 10:00–18:00
Opis

j/w

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.