Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 63,3 m², położony w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania wynosi 59 707,50 zł przy oszacowaniu na 79 610,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² położony w Jastrzębiu-Zdroju, w wieżowcu z lat 70., składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, znajduje się na 9. piętrze i posiada balkon oraz komórkę lokatorską. Mieszkanie w dobrym standardzie, z pełnym uzbrojeniem w media, stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 87 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 55,70 m² z loggią i komórką lokatorską, położone na IV piętrze budynku wielorodzinnego w Rybniku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyceniono na 320 900 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 240 675 zł.
Na licytacji komorniczej w Jaworznie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 60 m², położony na 4. piętrze w 4‑piętrowym budynku z 1985 roku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnym prawem własności, uzbrojona w media (woda, gaz, kanalizacja, internet), ma cenę wywołania 249 450 zł.
Lokal mieszkalny nr 4 położony jest w Katowicach, w dzielnicy Ligota, w budynku wielorodzinnym, jako przedmiot spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu prowadzonego przez uprawniony organ, co może stwarzać możliwość zakupu poniżej wartości rynkowej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Lokal mieszkalny o powierzchni 53,44 m² położony jest w Katowicach, w budynku wielorodzinnym, i składa się m.in. z kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 213 225 zł przy sumie oszacowania 284 300 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 61,3 m² (z piwnicą łącznie ok. 66 m²), położone w Raciborzu w budynku wielorodzinnym z lat 80., na 4. piętrze z 5. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 188 703 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Sosnowcu o powierzchni 62,33 m², położony na parterze czteropiętrowego budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,28 m². Cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 234 000 zł przy wartości oszacowania 312 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania na parterze w Czerwionce-Leszczynach o łącznej powierzchni ok. 66 m² (w tym piwnica), składającego się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC i wiatrołapu, w standardzie wykończenia określonym jako średni. Cena wywołania udziału wynosi 108 580,50 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej (grunt, części wspólne budynku i urządzenia).
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 62,30 m² (łącznie z piwnicą 66,08 m²) w Czerwionce-Leszczynach, położony na parterze budynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC i wiatrołapu, ma średni standard wykończenia, a cena wywołania wynosi 108 580,50 zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 52,5 m², położony na parterze niskiego, trzypiętrowego budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnym prawem własności, wyposażone w media (woda, kanalizacja, gaz), ma cenę wywołania 276 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 69,57 m², położony w Kaniowie (woj. śląskie), na najwyższej kondygnacji budynku mieszkalnego z dostępem do mediów (prąd, gaz, woda, kanalizacja – szambo). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju i spiżarni, a cena wywołania wynosi 158 144 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 3‑pokojowego mieszkania w bloku na osiedlu mieszkaniowym w Rybniku, położony na IV piętrze budynku wielorodzinnego, w standardzie wykończenia określonym jako średni. Nieruchomość wyceniono na 273 296 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 204 972 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m² z balkonem i piwnicą, położone na 4., ostatnim piętrze bloku w Pawłowicach w województwie śląskim. Lokal z kuchnią, łazienką i osobnym WC ma formę pełnej własności, a cena wywołania wynosi 225 750 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Sosnowcu, w rejonie ulicy Harcerskiej. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu, co może stwarzać możliwość zakupu poniżej typowej ceny rynkowej.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny o powierzchni 60,01 m², położony w Siemianowicach Śląskich, w budynku z 1981 roku, na 2. piętrze, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja, internet, kablówka). Cena wywołania wynosi 276 000 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Jastrzębiu-Zdroju oferowane jest mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 3. piętrze wysokiego bloku z lat 70., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z balkonem oraz komórką lokatorską. Lokal jest w złym stanie technicznym (mocno zagracony, brak dostępu do części pomieszczeń, odcięta woda i gaz), a cena wywołania wynosi 168 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54,6 m² w Siemianowicach Śląskich, położone na 8. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku z lat 70. po termomodernizacji, z balkonem, piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media miejskie. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 126 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 71 m² (w tym piwnica i loggia), położony na 2. piętrze budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 247 500 zł, a jej suma oszacowania wynosi 330 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 63,61 m², położone na parterze kamienicy z 1926 r., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal z pełnym uzbrojeniem w media i własnym CO węglowym wymaga remontu, a cena wywołania wynosi 83 700 zł.
Na licytacji komorniczej w Katowicach oferowane jest mieszkanie o powierzchni 61,14 m², składające się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC oraz balkonu. Lokal stanowi odrębną własność, a cena wywołania wynosi 236 175 zł.
Na licytacji komorniczej w Tychach oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 68 m² (w tym komórka lokatorska w piwnicy), położone na parterze budynku z lat 50., składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal ma niski standard wykończenia, ale dobry stan techniczny, a cena wywołania wynosi 255 000 zł.