Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 52,5 m², położone na 4. piętrze ocieplonego bloku z lat 80., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal z pełnym uzbrojeniem w media ma cenę wywołania 200 250 zł przy sumie oszacowania 267 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 47,4 m², położone na 1. piętrze bloku z 7 kondygnacjami, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, balkonu oraz piwnicy, z pełnym prawem własności. Cena wywołania wynosi 200 250 zł przy wartości oszacowania 267 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,5 m² położony w Zabrzu, w budynku wielorodzinnym z lat 80., na 4. piętrze, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, kablówka). Nieruchomość stanowiąca odrębną własność ma cenę wywołania 200 250 zł przy sumie oszacowania 267 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 53 m², położony w Rudzie Śląskiej, w kamienicy z lat 20. XX w., na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, a cena wywołania wynosi 146 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Rudzie Śląskiej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 52,65 m², położony na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku z ok. 1920 r., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Cena wywołania wynosi 146 250 zł przy sumie oszacowania 195 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,50 m², położony na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w zasobach spółdzielni mieszkaniowej w centralnej części miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i posiada balkon.
Mieszkanie o powierzchni 67,1 m² położone jest na ostatnim, trzecim piętrze kamienicy w Bytomiu i składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną dużą piwnicą ok. 24 m². Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 233 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 61,59 m², położonego na poddaszu w budynku wielorodzinnym w Łaziskach Górnych, z przynależną piwnicą 4,42 m². Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, pralni, łazienki, wiatrołapu i pomieszczenia gospodarczego, jest uzbrojony w instalacje: elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 52,9 m² w budynku wielorodzinnym w mieście, w wieżowcu o 12 kondygnacjach. Lokal składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju, położony jest w budynku o konstrukcji żelbetowej z prefabrykatów.
Na licytacji komorniczej w Chorzowie oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 59,7 m² (w tym komórka lokatorska), położone na parterze budynku z lat 60., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, w stanie technicznym ocenionym jako średni. Lokal z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, CO, prąd) ma cenę wywołania 169 500 zł przy sumie oszacowania 226 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 51 m², położone na 6. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu, z przynależną piwnicą. Lokal w formie pełnej własności ma cenę wywołania 223 333,33 zł przy oszacowaniu na 335 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rudzie Śląskiej, stanowiącym odrębną nieruchomość wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku. Nieruchomość wyceniono na 140 500 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 105 375 zł.
Na licytacji komorniczej w Rudzie Śląskiej oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku. Cena wywołania udziału wynosi 105 375 zł przy sumie oszacowania 140 500 zł.
Na licytacji komorniczej wystawione jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50,7 m², położone na parterze bloku z 1985 roku w Dąbrowie Górniczej. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu posiada kuchnię, łazienkę, osobne WC, balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 263 955 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48 m², położony w miejscowości Chałupki (woj. śląskie) w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 95 580 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 81 m² (w tym piwnica) położony w Bytomiu, w kamienicy z 1915 roku wpisanej do gminnej ewidencji zabytków. Mieszkanie na parterze składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, wymaga remontu części wspólnych budynku, a cena wywołania wynosi 88 666,67 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,3 m² położony w Siemianowicach Śląskich, w budynku z 1963 roku, na 4. piętrze, składający się m.in. z kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 177 000 zł, a nieruchomość stanowi prawo własności w ramach współwłasności gruntu.
Na licytacji komorniczej w Radlinie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 52,38 m², położone na 1. piętrze niskiego, zabytkowego budynku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i schowka. Lokal w prawie własności ma cenę wywołania 87 933,33 zł i jest uzbrojony w media miejskie (woda, kanalizacja, gaz, siła).
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności mieszkania w budynku wielorodzinnym w Gliwicach, o nieokreślonym metrażu i układzie pomieszczeń. Lokal położony jest w dzielnicy z zabudową wielorodzinną, a cena wywołania wynosi 217 200 zł przy sumie oszacowania 289 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Gliwicach oferowane jest prawo własności mieszkania w budynku wielorodzinnym, położonego w dzielnicy z zabudową wielomieszkaniową. Lokal mieszkalny stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą, a cena wywołania wynosi 217 200 zł przy sumie oszacowania 289 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,71 m² (z piwnicą łącznie 58,51 m²) w Zabrzu, położony na 2. piętrze niskiego budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie w dobrym standardzie, z mediami (woda, kanalizacja, gaz, piec gazowy), ma cenę wywołania 169 200 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 50,6 m², położonego w Zawierciu, na osiedlu z zabudową wielorodzinną, na 2. piętrze 11‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, jest uzbrojony w media (woda, gaz, kanalizacja, prąd, CO), a cena wywołania w licytacji wynosi 197 806,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 50,6 m², położonego w Zawierciu, na osiedlu z zabudową wielorodzinną, w budynku 11‑kondygnacyjnym na 2. piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy i wyposażonego w media (woda, gaz, kanalizacja, prąd, CO). Lokal wyceniono na 296 710 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 197 806,67 zł.