Przedmiotem postępowania jest ekspektatywa spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania o powierzchni 37 m², położonego w Warszawie na Pradze, w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Lokal znajduje się na 10. piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju oraz przynależnej piwnicy, przy czym stan prawny gruntu pod budynkiem jest jeszcze nieuregulowany.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 we współwłasności spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania w Ozorkowie, o powierzchni 46,08 m², położonego na drugim piętrze bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, jest rozkładowy, dwustronny i posiada balkon.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,55 m² (w tym piwnica) w Strzegomiu, w budynku z lat 70., na 4. piętrze czterokondygnacyjnego bloku. Lokal z kuchnią, WC oraz dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet) ma cenę wywołania 152 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m², położonego w kamienicy z 1910 roku na pierwszym piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami ma cenę wywołania 74 250 zł i znajduje się w budynku z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 99,55 m² z przynależnymi budynkami gospodarczymi we Wschowie (miejscowość Konradowo), w budynku dwulokalowym z dojazdem drogą utwardzoną. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki, posiada nowy kocioł na pellet z 2024 r., a cena wywołania wynosi 156 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40 m² w miejscowości Kleszczewo (woj. pomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 92 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (w tym CO) znajduje się w budynku z lat 60., a cena wywołania udziału wynosi 48 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45 m², położonego w Kętach, w bloku z lat 70., na najwyższej kondygnacji budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w stanie do generalnego remontu po pożarze, a cena wywołania wynosi 89 096,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Lublinie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,58 m², położonym na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet). Cena wywołania udziału wynosi 46 500 zł, przy sumie oszacowania 69 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,2 m², położonego w Międzyrzeczu, na osiedlu w centrum miasta, w budynku z 1973 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz balkonu, a cena wywołania wynosi 183 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł przy sumie oszacowania 68 953,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w Świdwinie, stanowiąca działkę o powierzchni 0,1410 ha zabudowaną parterowym, częściowo podpiwniczonym domem z poddaszem nieużytkowym, o powierzchni mieszkalnej 41 m² z 2 pokojami oraz pomieszczeniem gospodarczym i mediami (woda, kanalizacja, siła). Cena wywołania wynosi 143 625 zł przy sumie oszacowania 191 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 33 m² położone w Gdyni, w dzielnicy Śródmieście, w wysokim bloku z lat 70. XX wieku z windą. Lokal na wysokim piętrze składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC, komunikacji oraz balkonu i jest użytkowany jako mieszkanie.
Na licytacji komorniczej w Tczewie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 40,54 m², położone na 1. piętrze bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w niskim standardzie, przeznaczony do generalnego remontu, ma cenę wywołania 137 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50,7 m² (w tym piwnica) w Świebodzicach, w centralnej części miasta, składający się z 2 pokoi, kuchni i WC. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze budynku, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 69 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 43,5 m², położony na trzecim piętrze bloku z lat 60., składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przynależnej piwnicy i balkonu. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania wynosi 179 666,67 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 99 m², położone w Toruniu w zabudowie mieszkaniowej, składa się z 3 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), 2 łazienek, przedpokoju, antresoli oraz balkonu, a jego standard wykończenia jest bardzo dobry. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 550 500 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 75 m² (na podstawie ceny oszacowania) położony jest w Wieruszowie w województwie łódzkim, w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość będzie przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 340 875 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym wyceniono na 254 271 zł, a cena wywołania wynosi 190 703,25 zł.
Na licytacji komorniczej we Wrocławiu oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,25 m², położone na 3. piętrze niskiego bloku z 2018 roku, z balkonem, aneksem kuchennym i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal dwustronny, w dobrym stanie technicznym i wykończony materiałami dobrej jakości, ma cenę wywołania 503 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei w centralnej części miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 531,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny na parterze o powierzchni ok. kilkudziesięciu m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie w przeciętnym stanie technicznym, do remontu, wyposażone jest w media miejskie, centralne ogrzewanie z sieci oraz ciepłą wodę z piecyka gazowego.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,2 m² w Radomiu, w budynku mieszkalno-usługowym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, położony na 4. piętrze. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 298 277,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.