Wróć do listy

Warszawa, Praga-Północ

348 750 zł
9 426 zł/m2
Mieszkanie 37,00 m2 2 pokoje 10 piętro Licytacja komornicza Wadium do 15-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
-47%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 348 750 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 37,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 10
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 46 500 zł
Numer oferty 514961X1206038665
Termin wpłaty wadium 15-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem postępowania jest ekspektatywa spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania o powierzchni 37 m², położonego w Warszawie na Pradze, w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Lokal znajduje się na 10. piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju oraz przynależnej piwnicy, przy czym stan prawny gruntu pod budynkiem jest jeszcze nieuregulowany.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny