Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 34,30 m² (z piwnicą łącznie 37,42 m²), położony na siódmym piętrze budynku w Warszawie na Pradze-Południe. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 363 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 46,7 m² w budynku wielorodzinnym w Mińsku Mazowieckim, położone na 2. piętrze, z balkonem i piwnicą. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, garderoby, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 365 250 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² położony na parterze budynku wielorodzinnego w Komorowie Starym, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z oknami PCV i drewnianą stolarką drzwiową. Nieruchomość stanowi udział 1/5 w nieruchomości wspólnej i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 129 450 zł.
Na licytacji komorniczej w Pruszkowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,4 m², położony na 7. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Cena wywołania wynosi 305 250 zł, a nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym z dostępem do podstawowych mediów.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 42,5 m² w Warszawie, w dzielnicy Targówek, położone na 3. piętrze 11‑kondygnacyjnego bloku z lat 70. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 391 170 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 48,4 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Pruszkowie, na trzecim piętrze, złożonego z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 195 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Cena wywołania wynosi 202 500 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólne.
Przedmiotem licytacji publicznej jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania w Radomiu, o powierzchni 36,50 m², położonego na wysokim piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc, posiada piwnicę do użytkowania, a jego wartość oszacowano na 229 000 zł, przy cenie wywoławczej 171 750 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest mieszkanie o powierzchni 42,48 m² z piwnicą ok. 4 m², położone w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Mokotów w Warszawie. Lokal wyceniono na 653 000 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 489 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na 3. piętrze bloku z 1966 r. w Komorowie (woj. mazowieckie), składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 88 533,33 zł.
Udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m² (plus piwnica 4,33 m²), położonym w Komorowie w budynku wielorodzinnym na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Komorowie w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą. Cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł przy sumie oszacowania 33 200,00 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 41,43 m², położonym w Warszawie na osiedlu na Mokotowie, na wysokim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 78 063,33 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Warszawie (dzielnica Praga-Południe) o powierzchni 45,40 m² obejmuje 2 pokoje, kuchnię, przedpokój oraz łazienkę z wc, położone na 2. piętrze budynku. Do lokalu, stanowiącego przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka, przynależy loggia oraz piwnica, a mieszkanie znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej.
Na licytacji komorniczej w Radomiu oferowany jest lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym, w województwie mazowieckim. Cena wywołania wynosi 186 375 zł przy sumie oszacowania 248 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na III piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Nieruchomość w województwie mazowieckim ma cenę wywołania 202 500 zł i związany z lokalem udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Radomiu oferowany jest lokal mieszkalny o nieustalonym metrażu, położony w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Cena wywołania wynosi 214 500 zł przy sumie oszacowania 286 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 38,7 m², położonym w miejscowości Runów PGR w województwie mazowieckim, w budynku z 1974 roku. Cena wywołania udziału wynosi 72 586,67 zł przy wartości oszacowania 108 880,00 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m² z balkonem, położone na 3. piętrze bloku w Płocku, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym w piwnicy. Lokal z lat 80., w stanie użytkowym, wyposażony w pełne media (m.in. CO, gaz, woda, kanalizacja), ma cenę wywołania 297 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 35,03 m², położonego w Milanówku w budynku wielomieszkaniowym, na parterze, z przynależną piwnicą. Lokal składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz przedpokoju, a cena wywołania wynosi 244 050 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 47 m², składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i balkonu, znajduje się na 5. piętrze budynku z windą w Ząbkach, w nowszym bloku z 2012 roku. Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 373 500 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Warszawie na terenie dzielnicy Praga-Północ. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie licytacji komorniczej, co może stwarzać możliwość nabycia jej poniżej wartości rynkowej.
Na licytacji komorniczej w Radomiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w budynku wielorodzinnym, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC oraz balkonu, z przynależną piwnicą. Lokal znajduje się na 4. piętrze, stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 172 500 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Warszawie na Ursynowie obejmuje mieszkanie o powierzchni 42,4 m², składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,8 m², a nieruchomość jest przedmiotem postępowania przetargowego/egzekucyjnego.