Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 18-05-2026
107 100 zł
3 455 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 15-05-2026
173 700 zł
4 852 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
544 800 zł
10 896 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
612 900 zł
12 258 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % Zakończona
289 500 zł
8 087 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Warka, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
79 800 zł
1 680 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Radom, Ustronie

Mieszkanie Udział % Zakończona
36 000 zł
857 zł/m2
Nieruchomość
-4%
Zakończona

Wołomin, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
357 000 zł
9 649 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
639 000 zł
15 547 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warka, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
96 900 zł
2 040 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Sochaczew, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
202 480 zł
5 098 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ursynów

Mieszkanie Udział % Zakończona
108 000 zł
2 255 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
459 000 zł
11 860 zł/m2
Nieruchomość
-10%
Zakończona

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
421 000 zł
8 957 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
419 000 zł
11 203 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Udział % Zakończona
104 160 zł
2 451 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
120 000 zł
3 290 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Udział % Zakończona
165 000 zł
3 459 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
192 500 zł
4 036 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
159 000 zł
4 360 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Sochaczew, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
269 973 zł
6 797 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Udział % Zakończona
220 000 zł
4 612 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
199 000 zł
5 457 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Pruszków, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
7 937 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
167 100 zł
3 402 zł/m2
Ustaw alert