Przedmiotem licytacji elektronicznej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² z piwnicą, położone w Warszawie w dzielnicy Praga‑Południe, w budynku z 1975 roku na 2. piętrze 11‑kondygnacyjnego bloku. Cena wywołania wynosi 425 250 zł, a lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju.
Przedmiotem postępowania jest ekspektatywa spółdzielczego własnościowego prawa do 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m² z balkonem, położonego na trzeciej kondygnacji w budynku na warszawskiej Pradze. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 1,8 m², brak jest księgi wieczystej, a grunt pod budynkiem nie jest własnością ani w użytkowaniu wieczystym spółdzielni.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 46 m² w Płońsku, położone na 3. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku z lat 70., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz piwnicy. Lokal w budynku po modernizacji, z pełnymi mediami, ma cenę wywołania 178 866,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,29 m², położony w budynku wielorodzinnym w Warszawie, w dzielnicy Ochota. Mieszkanie wyceniono na 562 366 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 421 774,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48 m², położonym w budynku wielolokalowym z lat 60. w Otwocku, w rejonie centrum miasta. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym, pięciokondygnacyjnym bloku bez windy, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 128 250 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,2 m² w Ostrowi Mazowieckiej, położony na 3. piętrze czteropiętrowego budynku z 1988 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 213 425,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48 m², położonym w Sierpcu, w budynku wielorodzinnym z lat 70., na 1. piętrze czteropiętrowego bloku, składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Cena wywołania udziału wynosi 106 875 zł przy oszacowaniu 142 500 zł.